Drevené parkety - drevo Parky -Smoked Walnut ľavý Swing 06

Kód: 608
Neohodnotené
Značka: Parky
€62,52 / m² €52,10 bez DPH
Skladom u dodávateľa

Drevené parkety - drevo Parky -Smoked Walnut ľavý Swing 06

Vysokokvalitná drevená podlaha Smoked Walnut s ľavým vyhotovením zámku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené parkety - drevo Parky -Smoked Walnut ľavý Swing 06

Kvalitná luxusná podlaha z kolekcie Swing 06 v dekore Smoked Walnut. Každý kus má štvorstrannú minifázu a perfektný zámkový systém Unifit X, vďaka čomu vám zabezpečí rýchlu a nenáročnú inštaláciu. Balenie obsahuje samostatné ľavé vyhotovenie zámku. 

Drevené parkety od značky Parky: 

- sú odolné voči poškrabaniu

- sú maximálne pevné

- majú vodeodolný povrch (cca 12h)

- vrchnú vrstvu tvoria originálne dreviny

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené parkety
Hmotnosť: 8 kg
Balenie: 0,789 m2
? Hrúbka: 10 mm
? Rozmer: 10x593x121 mm
Záruka: Limitovaná doživotná
Záťažová trieda: 33

 

Parky_logo

Značka Parky predstavuje viacvrstvové parkety, ktoré sa vyznačujú výhodami laminátu a atraktívnym naturálnym dizajnom pravého dreva. Medzi ich vlastnosti patrí:

  1. Jednoduchá inštalácia

Viacvrstvové drevené parkety Par-ky sa inštalujú rovnako jednoducho ako laminátové podlahy. Ich vrchná vrstva však nie je potlač alebo imitácia, ale pravé drevo.

  1. Jedinečný dizajn

Tak, ako neexistujú žiadne dva rovnaké stromy, v Parkoch nenájdete rovnakú dosku. Originálne spracovanie dodá vášmu domovu jedinečnosť a výnimočnosť, ktorú zbadáte okamžite.

pexels-element-digital-1125136

  1. Jednoduchá údržba

Parkety Parky vás prekvapia jednoduchou údržbou, ktorá je podobná ako pri laminátových podlahách. Každodenná starostlivosť nie je vôbec zložitá a nezaberie vám zbytočne veľa času.

  1. Vodeodolnosť

Áno, aj drevo môže byť vodeodolné. Parky sú toho jasným príkladom. Dosky sú upravené tak, aby vydržalo vodeodolné po dobu až 12 hodín. Môžete ich preto umiestniť aj napríklad v kuchyni a ak aj náhodou niečo rozlejete, nemusíte sa ničoho obávať.

  1. Vysoká pevnosť

Dosky sú maximálne odolné a navrhnuté tak, aby sa dali umiestniť aj do priestorov s vyššou záťažou. Komerčné prostredie teda vôbec nie je problém.

Dizajny

V ponuke nájdete sveté aj tmavé dizajny, ktoré vás okamžite zaujmú. Vyberte si sivé, svetlohnede, hnedé alebo tmavohnedé až čierne prevedenia a vytvorte z domu domov.