Podložka pod drevenú podlahu Parky Basic v hrúbke 2mm - 20m2

Kód: 855
Neohodnotené
Značka: Parky
€4,38 / m² €3,65 bez DPH
Skladom u dodávateľa

Kvalitná podložka pod drevené podlahy od značky Parky. Hrúbka 2 mm. Predaj iba na rolky. 1 rolka = 20 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte perfektnú podložku pod drevené parkety? Podložka Parky Basic je to správne riešenie. V jednej rolke nájdete 20 m2. 

Podložka Parky Basic zlepšuje zvukovú izoláciu o 19 dB a hravo si poradí aj s drobnými nerovnosťami podkladu. Použiť ju môžete aj v prípade podlahového vykurovania. Má parozábranu.

Hrúbka: 2 mm

Balenie: 20 m2

Zvuková izolácia: 19 dB

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu (podložka na podlahu)
Hmotnosť: 0.5 kg
Balenie: 20 m2
? Hrúbka: 2 mm
Vhodná pre podlahové kúrenie: áno
Záruka: 2 roky
Zvuková izolácia: 19dB

 

Parky_logo

Značka Parky predstavuje viacvrstvové parkety, ktoré sa vyznačujú výhodami laminátu a atraktívnym naturálnym dizajnom pravého dreva. Medzi ich vlastnosti patrí:

  1. Jednoduchá inštalácia

Viacvrstvové drevené parkety Par-ky sa inštalujú rovnako jednoducho ako laminátové podlahy. Ich vrchná vrstva však nie je potlač alebo imitácia, ale pravé drevo.

  1. Jedinečný dizajn

Tak, ako neexistujú žiadne dva rovnaké stromy, v Parkoch nenájdete rovnakú dosku. Originálne spracovanie dodá vášmu domovu jedinečnosť a výnimočnosť, ktorú zbadáte okamžite.

pexels-element-digital-1125136

  1. Jednoduchá údržba

Parkety Parky vás prekvapia jednoduchou údržbou, ktorá je podobná ako pri laminátových podlahách. Každodenná starostlivosť nie je vôbec zložitá a nezaberie vám zbytočne veľa času.

  1. Vodeodolnosť

Áno, aj drevo môže byť vodeodolné. Parky sú toho jasným príkladom. Dosky sú upravené tak, aby vydržalo vodeodolné po dobu až 12 hodín. Môžete ich preto umiestniť aj napríklad v kuchyni a ak aj náhodou niečo rozlejete, nemusíte sa ničoho obávať.

  1. Vysoká pevnosť

Dosky sú maximálne odolné a navrhnuté tak, aby sa dali umiestniť aj do priestorov s vyššou záťažou. Komerčné prostredie teda vôbec nie je problém.

Dizajny

V ponuke nájdete sveté aj tmavé dizajny, ktoré vás okamžite zaujmú. Vyberte si sivé, svetlohnede, hnedé alebo tmavohnedé až čierne prevedenia a vytvorte z domu domov.