Vinylová podlaha Berry Alloc - Clickový systém - Aura - Spring oak nude

Kód: 60001794 60001802 Zvoľte variant
Vodeodolný
Neohodnotené
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo
photo ۲۰۲۱ ۰۲ ۱۷ ۱۵ ۱۴ ۵۸
€24,05 / m² €32,83 / m² od €24,05 / m² €20,04 bez DPH €27,36 bez DPH od €20,04 bez DPH
Skladom u dodávateľa Skladom u dodávateľa Zvoľte variant
Variant

Vinylová podlaha Berry Alloc - Clickový systém - Aura - Spring oak nude

Urobte si čas na to, aby ste pocítili atmosféru domova. Vyberte si dokonalú podlahu, ktorá bude kvalitná, no zároveň dizajnová. Presne taká je podlaha Aura, ktorá si vás okamžite získa širokou ponukou dekorov. 

Vyberte si medzi teplými a studenými farbami. Rozhodnúť sa môžete pre tmavšie prevedenia, no do vašej domácnosti určite zapasujú aj svetlejšie odtiene. 

CL30 planks Rozmery: 1210 x 176.6 x 3.40 mm -  Hrúbka: 3.40 mm - 1 krabica = 12 kusov = 2.564 m² - Nášľapná vrstva: 0.3 mm

CLCF40 planks Rozmery: 1210 x 176.6 x 5 mm     Hrúbka: 5.00 mm  - 1 krabica = 8 kusov = 1.709 m² - - Nášľapná vrstva: 0.4 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vinylová podlaha Berry Alloc - Clickový systém - Aura - Spring oak nude

 

Vinylové podlahy Aura

Rozmýšľate nad vinylovými podlahami Aura? Rozmýšľate správne! Aura sa vyznačuje maximálnym komfortom a širokou škálou zaujímavých dizajnov. Vinylové podlahy sú 100% vodeodolné a je možné ich kombinovať s podlahovým kúrením. 

S údržbou si nemusíte robiť starosti. Čistenie podlahy je maximálne jednoduché a zvládnu ho aj tí, ktorí nemali doteraz s vinylom žiadne skúsenosti. 

 

Vyberte si zaujímavé svetlé dekory, ktoré okamžite zjemnia priestor. Vďaka tradičným hnedým podlahám v drevenom dekore zasa pocítite spojenie s prírodou. Tmavé odtiene sú maximálne elegantné a perfektne zapasujú do akejkoľvek domácnosti. Výber je len na vás. 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podlaha
Záruka: 15 rokov
? Farba: Hnedá
? Hrúbka: 5.00 mm, 3.40 mm
? Montáž: Jednoduchý CLICK Systém (bez lepidla)
? Rozmer: 1210 x 177 x 5 mm, 1210 x 177 x 3.4 mm
? Trieda záťaže: 32
? V drážka: Áno - V drážka
Záruka bytové priestory: Aura CL30 planks 15 rokov, Aura CLCF40 planks 20 rokov
Záruka komerčné priestory: Aura CL30 planks 0 rokov, Aura CLCF40 planks 5 rokov

BerryAlloc DreamClick Installation Video (English)

BerryAlloc PUREclick installation video (English)

  Berry Alloc ponúka množstvo materiálov a dizajnov podláh, ktoré môžete použiť v byte alebo dome, ale aj v komerčných priestoroch. Široká škála produktov sa vyznačuje prvotriednou kvalitou, odolnosťou, dlhou životnosťou, jednoduchou údržbou a v neposlednom rade, rozmanitosťou dekorov. V ponuke nájdete laminátové podlahy a vinylové podlahy v svetlých sivých odtieňoch, naturálnych hnedých prevedeniach, ale aj tmavé farby, ktoré si rozhodne zamilujete. 

Vyberte si štýlový laminát alebo vodeodolný vinyl, a oživte svoju spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu, kúpeľňu alebo chodbu. Niektoré dekory verne imitujú drevo, iné kopírujú kameň a iné materiály. 

To však nie je všetko, čo Berry Alloc charakterizuje. Spoločnosť sa snaží znižovať negatívny dopad na našu planétu, preto sú všetky produkty vyrobené udržateľným spôsobom

Niet teda pochýb, že podlahy od Berry Alloc sú správnou voľbou do vašich domácností. 

Kolekcia Aura je v prevedení Click alebo aj ako lepený vinyl.