akustický panel z MDF-Nature Oak MDF Furnier-2400x600x22mm

Kód: 10631
€70,79 / ks €84,95 vrátane DPH €49,16 / 1 m2
Skladom u dodávateľa

Lamelové dekoračné akustické panely pohlcujúce nežiaducu ozvenu a prenikavé zvuky

Rozmery: 2400x600x22mm

  • pomáhajú lámať a distribuovať zvuk
  • pogumovaná vrstva s vysokou hustotou zvuk pohlcuje
  • zamedzujú nepríjemnej ozvene
  • skrášlujú a obzvláštňujú interiér súkromných či firemných priestorov

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti:

Lamelová štruktúra pomáha zvuk lámať a distribuovať, pričom gumová podporná doska zaistí jeho pohlcovanie a zamedzí prechodu zvuku do iných miestností, pričom dokážu dokonale ozvláštniť a zútulniť akýkoľvek interiér.

Najmä v riedko zariadených miestnostiach bez kobercov a závesov, vysokými stropmi či s minimalistickým dizajnom prichádzajú na pomoc naše akustické panely. Zabezpečujú zlepšenú  akustiku a pohlcovanie nežiaducej ozveny, čím zvyšujú celkovú kvalitu pohody vo vašom obytnom alebo pracovnom priestore. Nemusíte si tak neustále strážiť hlasitosť Vášho prejavu z obavy rušenia iných ľudí v domácnosti a konverzácie sa stanú príjemnejšími. 


Staráme sa o životné prostredie, rovnako ako o naše produkty. Naše akustické panely sú vyrobené z udržateľných materiálov, vrátane 9 mm pohlcovacej vrstvy  z recyklovaného PET a dyhy pochádzajúcej zo 100% trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Certifikát FSC potvrdzuje záväzok nás a nášho dodávateľa k zodpovedným a ekologickým postupom.

Inštalácia:
Jednou z výnimočných vlastností našich panelov je ich všestrannosť. Či už v súkromných domoch alebo obchodných / firemných priestoroch, akustické panely sa vyznačujú flexibilnými možnosťami aplikácie. Jednoduchý proces inštalácie, či už skrutkovaním alebo lepením montážnymi lepidlami bez rozpúšťadiel, zaisťuje našim zákazníkom bezproblémovú a rýchlu inštaláciu.

Rozmery:
Naše panely sa dodávajú v štandardizovanom formáte 1206 x 800 x 22 mm (pri tomto produkte  2400x600x22mm)  a ponúkajú elegantný a moderný vzhľad pre použitie v akejkoľvek miestnosti. Táto veľkosť je starostlivo vybraná tak, aby bola dosiahnutá rovnováha medzi funkčnosťou a estetikou.

Investícia do našich akustických panelov znamená investíciu do harmonickej zmesi štýlu, funkčnosti a udržateľnosti. Premeňte svoje priestory ešte dnes spolu s AT-Obklad. Zažite rozdiel v estetike a kvalite zvuku, ktorý môžu naše akustické panely priniesť do vášho domova alebo firmy. Vytvorte atmosféru,ktorá rezonuje s pohodlím a štýlom.  ktorá rezonuje s pohodlím a štýlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady na stenu
Hmotnosť: 13 kg
? Farba: cream
Materiál: MDF
? Montáž: lepidlo
nálada: svetlá
Veľkosť: 2400x600 mm
formát: XL doska
? Použitie: Interiér, Interiér, Izba, Chodba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: