Aké odtiene laminátovej podlahy sú túto sezónu IN?

Aké odtiene laminátovej podlahy sú túto sezónu IN?

 

 

 

Neviete, ako si poradiť s výberom laminátovej podlahy? Prečítajte si, aké odtiene sú momentálne IN.

 magic_floors_clanok_odtiene_laminatu

Vybrať si správnu laminátovú podlahu nie je len tak. Široká ponuka dekorov a rôznych odtieňov je na jednej strane skvelá, no pri výbere nastáva jeden veľký problém - neviete sa rozhodnúť. Aké odtiene sú túto sezónu trendy a ako ich správne nakombinovať?

 

Tmavá hnedá

Tmavšie odtiene laminátovej podlahy pôsobia luxusne a elegantne. Pridajú priestoru vážnosť a hĺbku. Zladiť ich môžete so svetlejším drevom, ale takisto aj s bielou, zelenou, sivou alebo výraznejšími farbami. Pri výbere tmavého zariadenia však postupujte opatrne. Pridajte výraznejšie doplnky, napríklad v modrej, zlatej alebo červenej farbe. Predídete tak tomu, že bude izba pôsobiť príliš smutne.

Absolútna hnedá

Klasické odtiene hnedej stoja uprostred medzi svetlými a tmavými farbami. Ich výhodou je jednoduchá kombinovateľnosť. Je úplne jedno, či sa rozhodnete pre tmavšie alebo svetlejšie odtiene, v oboch prípadoch to bude trefa do čierneho. Zladiť môžete aj rôzne intenzity hnedej, vďaka čomu docielite naturálny vzhľad.

Magická sivá

Sivé odtiene laminátovej podlahy vytvoria vo vašej izbe mesačný svit, a to počas celého dňa. Vyniknú v kombinácii s klasickým nábytkom, ktorému pridajú moderný nádych. Zladiť ich môžete aj s industriálnym štýlom. Ak máte pocit, že vaša izba pôsobí príliš chladne, pridajte zariadenie a doplnky v teplých farbách, ako sú napríklad zlatá, žltá, červená, fialová alebo ružová.

Jemná svetlohnedá

Bledšie odtiene hnedej priestor rozšíria a presvetlia. Vďaka tomu, že pôsobia maximálne nerušivo ich môžete skombinovať s akýmkoľvek typom nábytku. Rozumejú si s moderným zariadením, ale aj s vidieckym alebo luxusným štýlom.

 

Rada na záver: Nebojte sa výraznejších farebných kombinácií, ani odvážnejších prevedení. Už jeden dominantný prvok v miestnosti, napríklad koberec, dokáže vyzdvihnúť dekor podlahy a premeniť ju na umelecké dielo.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie