Výhody vysokotlakových podláh od Berry Alloc

Ako sme si povedali v predchádzajúcom článku, vysokotlakové podlahy alebo “high pressure floors” (skratka HPF) sú kvalitné a pevné podlahy, ktoré odolajú aj väčšej záťaži alebo tlaku. V našej ponuke nájdete HPF od značky Berry Alloc. Aké sú výhody týchto podláh? 

Špeciálny odolný click systém

Vysokotlakové podlahy od Berry Alloc sú vybavené špeciálnym click systémom. Zámok podláh je vyrobený z hliníka a dodáva podlahám extra odolnosť a pevnosť. 

 

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia “high pressure floors” od Berry Alloc je úplne bezproblémová a hravo ju zvládnete aj vy. Lamely rozbalíte a jednoducho zacviknete do seba. Dosky sa následne spoja. Tento proces vám uľahčí hliníkový zámok, ktorý je umiestnený po stranách lamiel. 

Nenáročná údržba 

Zabudnite na zložité čistenie. Podlahy od Berry Alloc sú nenáročné na údržbu a každodenná úprava povrchu vám nezaberie viac ako pár minút. Nečistoty odstránite za pomoci metly, mopu alebo vlhkej handričky. Na hĺbkové čistenie môžete použiť čistiaci prípravok, ktorý je špeciálne určený na tento typ podláh. 

 

Vysoká odolnosť

HPF od Berry Alloc sú navrhnuté tak, aby odolali aj vyššej záťaži. Oproti klasickým podlahám sú aj odolnejšie voči nárazu - ak vám na zem spadne nejaký ťažký predmet, je menšia pravdepodobnosť, že sa podlaha poškodí, ako pri klasickom type podláh. 

 

100% vodeodolnosť

Podlahy sú 100% vodeodolné. Sú preto vhodné aj do kúpeľní a kuchýň. Nemusíte sa teda vôbec báť, ak sa vám na podlahe niečo rozleje alebo sa v miestnosti zdržuje väčšia vlhkosť. Výborný pomer ceny a kvality

Pri vysokotlakových podlahách od Berry Alloc platí, že cena sa rovná kvalite. Za naozaj výbornú cenu dostanete prvotriednu podlahu, ktorá vám vydrží roky. Vybrať si môžete z množstva farieb a dekorov, ktoré nájdete aj v našej ponuke.