Drevený dekor v kúpeľni? Prečo nie!

Myslíte si, že drevený dekor a kúpeľňa nejdú dokopy? To ste na veľkom omyle. Podlahy v dekore rôznych druhov dreva sú skvelou voľbou aj do náročnejších priestorov, ako sú kúpeľne a kuchyne. Ako si vybrať podlahu, ktorá bude dizajnová a zároveň odolná?

 

1. Keramická dlažba s dreveným dekorom 

Vnútorná keramická dlažba s dekorom dreva je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Perfektne zapasuje aj do kúpeľne, ktorej dodá naturálny, no zároveň moderný vzhľad. Väčšie keramické dlaždice vytvoria príjemný vzhľad vo väčších priestoroch. Pre menšie kúpeľne sú vhodné dlaždice s menšími rozmermi, ako napríklad 60x60. V našej ponuke nájdete keramickú dlažbu do interiéru v rôznych veľkostiach.

 

2. Vinyl s dreveným dekorom 

Vinyl je takisto skvelou voľbou do kúpeľne. Je 100% vodeodolný a v ponuke nájdete množstvo zaujímavých drevených dekorov. Je mäkší, ako napríklad laminát, vďaka čomu je príjemný pri chôdzi. Vybrať si môžete elegantné tmavšie prevedenia, alebo siahnuť po svetlých odtieňoch dreva, ktoré krásne presvetlia priestor. V našej ponuke nájdete clickový, ale aj lepený vinyl. 

3. Vodeodolný laminát

Vodeodolný laminát je na trhu pomerne nová záležitosť. K drevu má asi najbližšie a jeho najväčšou výhodou je, že je 100% vodeodolný. Bez problémov ho teda môžete umiestniť aj do kuchyne alebo kúpeľne. V našej ponuke nájdete vodeodolný laminát od značky Berry Alloc v rôznych farebných prevedeniach. 

 

S čím skombinovať podlahy v dekore dreva? 

Podlahu máte vybranú? Skvelé! Poďme sa pozrieť na to, ako ju nakombinovať s ostatným zariadením. Inšpirujte sa našimi nápadmi a vytvorte si štýlovú a útulnú kúpeľňu. 

 

Drevený dekor a biela

Drevený dekor nádherne vynikne v kombinácií s bielym zariadením. Pôsobí naturálne, nerušivo a vytvorí harmonický priestor. 

All natural

Drevený dekor ponúka jedinečné spojenie s prírodou. V tomto duchu môžete pokračovať aj v prípade obkladu a zariadenia. Vyberte si béžovú, stredne hnedú či čokoládovú a nakombinujte ju s horčicovou, zelenou alebo iným odtieňom hnedej. 

Kontrast

Vytvorte kontrast za pomoci farieb a materiálov. Svetlé drevené dekory nakombinujte s tmavšími alebo čiernymi doplnkami. K tmavým zvoľte, práve naopak, svetlejšie dekorácie. Týmto spôsobom vytvoríte zaujímavý a výrazný priestor, ktorý si zaručene každý všimne.