Dokonalá podlaha vďaka vodeodolnému laminátu

Laminátová podlaha je už roky jednotkou na trhu. Zákazníci ju milujú najmä kvôli jednoduchej inštalácii, nenáročnej údržbe, dlhej životnosti a v neposlednom rade, príjemnej cene.

 

Avšak, klasický laminát nie je odolný voči vode. Mnoho ľudí preto do kúpeľní alebo kuchýň volí radšej vinylovú podlahu alebo keramickú dlažbu. Ak však stále túžite po laminátovej podlahe, nezúfajte. Aj do izieb, kde úraduje vlhkosť a voda, môžete položiť laminátovú podlahu. Stačí, ak si vyberiete laminát, ktorý je 100% vodeodolný

Pokládka kdekoľvek

Vodeodolnú laminátovú podlahu je možné umiestniť do akejkoľvek miestnosti v byte alebo v dome. Má významnú vlastnosť vinylu – nepoškodí sa pri kontakte s vlhkosťou alebo vodou. Perfektne teda zapasuje aj do vašej kúpeľne alebo kuchyne. 

 

Jednoduchá inštalácia

V našej ponuke nájdete vodeodolné laminátové podlahy od značky Berry Alloc. Jednotlivé lamely majú po bokoch špeciálny click systém, vďaka čomu bude pokládka podlahy úplne jednoduchá. Lamely zakliknete o seba a vytvoríte tak súvislú podlahu bez použitia lepidla. Pred inštaláciou samotnej podlahy však nezabudnite použiť podložku. 

Široký výber farieb

Hľadáte jemné svetlé odtiene, naturálnu hnedú alebo dávate prednosť elegantným tmavým farbám? 100% vodeodolný laminát sa pýši širokým výberom farieb a dekorov. Pri výbere sa teda vôbec obmedzovať nemusíte. 

 

Dekory od výmyslu sveta

Dekor vodeodolnej laminátovej podlahy verne imituje drevo alebo kameň. Podlaha je cenovo dostupnejšia, ako napríklad pravá drevená podlaha, no pri pohľade na ňu nespoznáte rozdiel. Rovnako aj v prípade kameňa-dekor je maximálne prepracovaný. 

Poradíme vám s výberom

Neviete si vybrať tú správnu podlahu? S kúpou vám veľmi radi pomôžeme. Navštívte našu špecializovanú predajňu v Bratislave na Starej Vajnorskej v Golden City a prídite si pozrieť vzorky. Okrem podlahy u nás nájdete aj doplnky na inštaláciu, podložky a lišty.