Podlahové trendy 2021: Vneste do svojej domácnosti kúsok leta

Vneste do svojej domácnosti poriadnu dávku štýlu. Vyberte si z našej širokej ponuky laminátových podláh, vinylových podláh, drevených podláh alebo keramickej dlažby. Inšpirovať sa môžete napríklad trendami tohto leta, ktoré urobia z vašej domácnosti dizajnové miesto. 

A aké sú to? Poďme sa pozrieť na to, aké typy podláh sú IN toto leto. 

Vodeodolný laminát

Vodeodolné laminátové podlahy kombinujú tvrdosť laminátu a vodeodolnosť vinylu. Sú vhodné pre tých, ktorým nevyhovujú mäkké krytiny a hľadajú niečo veľmi podobné drevu. Umiestniť ich môžete naozaj kdekoľvek. Sú 100% vodeodolné, vďaka čomu zvládnu aj vodu a vlhkosť v kúpeľni alebo kuchyni. 

Dlažba s dreveným dekorom

Vydláždite si svoju domácnosť dreveným dekorom. Tmavé, ale aj svetlé prevedenia, vyniknú v kombinácii s akýmkoľvek typom nábytku. Čaká na vás jednoduchá pokládka, dlhá životnosť a štýlové prevedenie. 

Jemné odtiene hnedej

Svetlejšie odtiene hnedej vyžarujú jemnosť a eleganciu. Perfektne zapasujú aj do menšieho priestoru, ktorý presvetlia a opticky rozšíria. Kombinovať ich môžete so škandinávskym, industriálnym, moderným, ale aj klasickým zariadením. Medze sa nekladú ani farebným variáciám. 

 

PVC 

PVC podlahy sú retro klasikou, ktorá vnesie do vašej domácnosti poriadny nádych vintage štýlu. Podlahy sú dodávané v heterogénnom prevedení (v roliach) a okrem atraktívneho vzhľadu ponúkajú aj vysokú odolnosť, jednoduchú inštaláciu, nenáročnú údržbu a, v neposlednom rade, naozaj atraktívnu cenu. 

 

Výrazné vzory a farby

Máte chuť sa poriadne odviazať? Vyberte si podlahu, ktorú si okamžite každý všimne. Extravagantné vzory a výrazné farby okamžite oživia priestor, a v kombinácii s jednoduchým nábytkom vyzerajú naozaj dokonale. 

 

Drevo

Vytvorte si spojenie s prírodou kdekoľvek, dokonca aj v strede veľkomesta. S 2-vrstovými, 3-vrstvovými alebo masívnymi drevenými podlahami sa z vášho domova stane útulné miesto, kde sa bude každý cítiť maximálne príjemne.