ClipList hliníkové lišty - oplatí sa táto nová technológia montáže?

MODERNÁ TECHNOLÓGIA CLIPLIST

 

Hliníkové, plastové či iné lišty sa nachádzajú takmer v každom priestore kam prídeme, no nie vždy ich registrujeme. Niekedy nemusia pôsobiť veľmi pôvabne na pohľad a tak nespĺňajú estetický predpoklad. Mali by byť minimalistickým doplnkom domácnosti, či pracovného alebo spoločenského priestoru. Ich montáž nie je pre každého taká jednoduchá a pre to prichádzame na trh s novou technológiou, ktorá tento proces mimoriadne uľahčí.

 

 

Prečo áno?

 

Lepšia otázka je, že prečo nie? Tento inovatívny systém je vyvinutý na použití plastovej spony, ktorú zalačíte a nie je ju vôbec vidieť a Vaše lišty budú vyzerať bezchybne a to bez vynaloženia akejkoľvek veľkej námahy. Technológia ClipList od talianskej firmy UNYDECO je založená na princípe montáže prostredníctvom clip systému, to znamená, že iba sponu zatlačíte pod lištu a hotovo. Naozaj je to také jednoduché! A to bez použitia akýchkoľvek klincov, lepidiel či silikónov. Je to ten najvhodnejší pomocník pre tých, ktorí sú precitlivelí alebo alergickí na chemikálie a prácu s nimi. Technológia ClipList je neinvazívna a pokiaľ aj niečo nebude podľa Vašich predstáv, vždy sa to dá napraviť. Tieto lišty sú výnimočné svojou eleganciou, minimalizmom a praktickým spôsobom inštalácie. Produkty sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a sú mimoriadne odolné. Sú dostupné v rôznych rozmeroch, farbách a iných variáciach. Ak by Vám aj náhodou nevyhovovala vybraná ponuka materiálov, vždy sa dá lišta na mieru prispôsobiť, prostredníctvom digitálnej tlače, aby dokonale splinula s povrchom, na ktorom bude a spoločne vytvorili jeden celok.

 

Lišty ClipList je možné položiť na akúkoľvek podlahu. Či už to sú parkety, laminát, SPC, dlaždice alebo mramor, nie je nad čím rozmýšľať. Lišty modernej novodobej technológie ClipList sú tým najvhodnejším doplnkom pre Váš priestor. Jediné obmedzenie prichádza až pri samotnej montáži a to také, že medzi každou sponou je potrebné nechať minimálne 6 milimetrov a maximálne 12 milimetrov priestor kvôli dialácií a taktiež sa lišty môžu pokladať len na podlahu ktorá má minimálnu hrúbku 5 milimetrov.

 

Pridáte sa do tímu a uľahčíte si prácu a skrátite čas montáže s ClipList lištami?