Jeseň za dverami: Pripravte sa na trendy 2022

Prelom augusta a septembra a slnko, ktoré postupne zaťahuje svoje lúče, jasne hlási, že leto už končí. Niet pochýb, že jeseň je skvelým obdobím na prestavbu a rekonštrukciu. Teploty už nie sú také výrazné, no zároveň je stále dostatočne príjemne na to, aby ste si užili manuálnu prácu okolo domu. 

 

Ak sa aj vy ešte tento rok chystáte na výmenu alebo inštaláciu novej podlahy, inšpirovať sa môžete práve jeseňou a jej trendami. Poďme sa pozrieť na to, čo je tento rok IN. 

 

Teplé odtiene dreva 

Drevo, ktoré je akoby dotknuté slnkom, je hitom číslo jedna. Vybrať si môžete akýkoľvek odtieň hnedej, ktorý hrá teplými farbami. Skvelou voľbou je napríklad zlatohnedá, stredná hnedá, svetlohnedá alebo červenohnedá. 

Chladný kameň

Vytvorte kontrast za pomoci chladného kameňa. Keramická dlažba či vinyl s kamenným dekorom vám to jednoducho umožnia. Dlažba je, rovnako ako vinyl, 100% vodeodolná, vďaka čomu ju môžete umiestniť aj do miestností, kde hrozí kontakt s vodou. 

Dlažba s dekorom dreva

Hľadáte autentický dekor dreva, no nie ste úplne stotožnený s vlastnosťami drevenej podlahy? Vyberte si keramickú dlažbu s dreveným dekorom. Dlažba je vhodná do akejkoľvek izby. Perfektne vynikne vo vašej chodbe, kuchyni či kúpeľni. Na terasu, balkón alebo príjazdovú cestu môžete zasa zvoliť exteriérovú keramickú dlažbu, ktorá je prispôsobená na to, aby vydržala podmienky vonkajšieho prostredia. 

Výrazný dekor alebo vzor

Vzorovaná podlaha je skvelým riešením do izieb s minimalistickým a nerušivým nábytkom. Pokiaľ sa pre takúto podlahu rozhodnete, uistite sa, že vaša izba nebude pôsobiť príliš prekombinovane. Výrazný dekor podlahy sa, práve naopak, hodí ku každému typu zariadenia a je kompatibilný s akýmkoľvek štýlom. 

Podlaha z našej ponuky

Hľadáte kvalitnú podlahu za super cenu? Vyberte si z našej ponuky. V našom produktovom portfóliu nájdete laminátové podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy a keramickú dlažbu za super ceny. Ku každej podlahe máme k dispozícii aj podložky, lišty a doplnky, ktorépotrebné na inštaláciu podlahy.