Obklady na stenu od Berry Alloc

Hľadáte jednoduchý a štýlový spôsob, ako obnoviť interiér vašej kuchyne alebo kúpeľne? Vyberte si z našej širokej ponuky vysokoodolných obkladov na stenu od značky Berry Alloc. Prečo by ste ich mali zvážiť aj vy? 

 

Obklady na stenu od Berry Alloc sú ideálny spôsob, ako dodať šmrnc vašej kuchyni alebo kúpeľni, a to za použitia kvalitných materiálov. Obklady sú vyrobené z odolného vysokotlakového alebo kompaktného laminátu, ktorý je rovnako odolný, ako akékoľvek iné povrchové úpravy stien. 

Široký výber farieb a dekorov

 

Obklady na stenu od Berry Alloc sa okrem výnimočnej kvality vyznačujú aj širokou ponukou farieb a dizajnov. Vybrať si môžete z množstva motívov a veľkostí obkladov, ktoré zaručia, že vás priestor získa úplne nový vzhľad. Okamžite zistíte, že na to, aby ste vytvorili v miestnosti dojem novosti, nemusíte hneď meniť celý nábytok a dokonca ani časť zariadenia – stačí vynoviť vaše steny. 

Jednoduchá inštalácia 

Stenové panely od Berry Alloc sa inštalujú maximálne jednoducho. Ich pokládka je ešte menej zložitá, ako inštalácia skutočných dlaždíc, a to vďaka inteligentnému systému Hydroloc. Obklady môžete na stenu prilepiť za pomoci špeciálneho lepidla alebo priskrutkovať o drevený rám. 

Vhodné kdekoľvek

Ako sme už písali vyššie, obklady na stenu od Berry Alloc sú perfektnou voľbou do kúpeľne a kuchyne, a to najmä kvôli tomu, že sú 100% vodeodolné. Náročnejšími miestnosťami v byte to však ani zďaleka nekončí – stenové panely môžete umiestniť naozaj kdekoľvek. Dokonale vyniknú vo vašej obývacej izbe, spálni, detskej izbe alebo chodbe. Stačí si len vybrať správny motív, ktorý bude ladiť s nábytkom a podčiarkne atmosféru v miestnosti. 

Vyberte si z našej ponuky

Stenové panely od Berry Alloc nájdete aj v našej ponuke. Vyberte si z obrovského množstva farieb, dekorov a veľkosti a dajte vášmu domovu nový šat. Garantujeme vám výnimočnú kvalitu, rýchle dodanie a naozaj unikátny výsledok. Pokiaľ máte o obklady na stenu záujem, neváhajte nás kontaktovať alebo navštívte náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej.