Podlaha do kúpeľne: Ako si vybrať?

Typ podlahy musí byť maximálne vodeodolný - v opačnom prípade by mohla podlaha napučať, vyduť sa alebo popraskať. Voda by mohla podlahu natrvalo poškodiť a vy by ste nemali iné riešenie ako výmenu. Ako sa teda tomuto problému vyhnúť? 

 

Vyberte si z ponuky vodeodolných materiálov, ktoré vám zaručia bezproblémové používanie. Pri správnej pokládke a starostlivosti vám vodeodolná podlaha v kúpeľni vydrží celé roky. A aké materiály sú teda najvhodnejšie? Poďme sa na ne pozrieť.

 

Vinylová podlaha do kúpeľne

Vinyl je zaručene jednou z najlepších alternatív. Je 100% vodeodolný, vďaka čomu si perfektne rozumie s vlhkosťou a vodou. Vybrať si môžete clickový alebo lepený vinyl v rôznych dekoroch a zaujímavých farebných prevedeniach. 

 

Keramická dlažba do kúpeľne

Rovanko ako vinyl, aj keramická dlažba je 100% vodeodolná. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitnú keramickú dlažbu, ktorá sa vyznačuje vysokou triedou protišmykovosti. Vybrať si môžete tmavé alebo svetlé prevedenie v rôznych veľkostiach. 

 

Laminátová podlaha do kúpeľne

Áno, aj laminát môžete hravo umiestniť do kúpeľne. Nie však hocijaký. Pokiaľ si vyberiete 100% vodeodolné laminátové podlahy, žiadny problém vám nehrozí. Vodeodolný laminát nájdete aj medzi našimi produktami, a to pod značkou Berry Alloc. Čakajú na vás kvalitné kúsky s prvotriednym vzhľadom. 

 

Navštívte náš showroom

Chcete vidieť podlahu do kúpeľne na vlastné oči? Navštívte náš showroom v Bratislave, kde máme pre vás pripravené vzorky. Okrem podlahy tam nájdete aj doplnky , náradie na inštaláciu, podložky pod podlahu a dvere.