Zimná krajina priamo u vás doma

Zima je pre mnohých z nás jedným z najkrajších ročných období. Niet sa čomu čudovať – zasnežená krajina, kvety na oknách, ktoré z mrazu poctivo vytvára mráz a všade kde sa pozriete, sa šíri pohoda a pokoj. Takýto pocit môžete navodiť aj u vás doma – stačí sa inšpirovať zimnou krajinou. 

 

Svetlé odtiene podlahy

Do bytu alebo domu vneste svetlé farby a začnite od podlahy. Vyberte si laminátovú, vinylovú alebo drevenú podlahu v svetlých odtieňoch hnedej, v bielej alebo svetlosivej farbe. Takéto podlahy okamžite rozžiaria a presvetlia priestor a opticky ho rozšíria. 

Biele lišty a dvere 

Pri výbere líšt a dvier vsaďte na bielu. Svetlé podlahy doplňte bielymi okennými, soklovými, prechodovými a schodovými lištami a pridajte aj biele dvere. Tieto doplnky môžete jednoducho skombinovať s akýmkoľvek odtieňom podlahy a nábytkom, pretože sú univerzálne. 

Klasické biele steny 

Biele steny sú nadčasovou klasikou, ktoré je moderná aj po rokoch. Ozvláštniť ich môžete napríklad obrazmi, tapisériou alebo policami so zaujímavými bytovými doplnkami. 

Minimalizmus

Pri výbere nábytku vsaďte na minimalizmus. Vyhnite sa extrémne prekombinovanému zariadeniu a myslite na to, že menej je niekedy viac. K svetlým podlahám môžete zladiť akýkoľvek nábytok – od bieleho cez svetlohnedý až po tmavý. 

Svetlé podlahy z našej ponuky

Podlahu v svetlých odtieňoch nájdete aj v našej ponuke. Vybrať si môžete: 

 

  • laminátovú podlahu
  • 100% vodeodolnú laminátovú podlahu
  • lepený vinyl
  • vinyl s click systémom
  • drevené podlahy

K podlahám máme k dispozícii aj doplnky, ako napríklad soklové lišty, prechodové lišty a schodové lišty. Nájdete u nás aj podložky, ktoré použijete ešte pred pokládkou samotnej podlahe. Objednávajte podlahy online alebo navštívte náš showroom v Bratislave, kde vám veľmi ochotne poradíme.