Inštalácia obkladov na stenu od Berry Alloc

Pri výbere obkladov na stenu zvyčajne siahneme po kúskoch, ktoré sú štýlové a funkčné zároveň. Hľadáme obklady, ktoré perfektne zapasujú do našej kúpeľne, kuchyne či inej miestnosti, a zároveň budú maximálne kvalitné a vodeodolné. 

 

A presne také sú obklady od prémiovej značky Berry Alloc, ktoré nájdete aj v našej ponuke. Sú vhodné pre novostavby, ale aj pre byty a domy, ktoré momentálne prerábate. Medzi ich najväčšie výhody patrí: 

  • dlhá životnosť
  • prvotriedna kvalita
  • výhodná cena
  • široký výber farieb a vzorov
  • jednoduchá inštalácia 

 

Ako inštalovať obklady na stenu od Berry Alloc? 

Inštalácia obkladov na stenu od Berry Alloc nie je vôbec zložitá a hravo ju zvládnete aj vy. To, ako produkty na stenu umiestnite, závisí najmä od typu obkladu. V našej ponuke nájdete dva typy: 

 

  • Kitchen wall panels od Berry Alloc
  • Wall&Water panels od Berry Alloc

 

Ako inštalovať Kitchen Wall Panels od Berry Alloc? 

Produkty z rady “Kitchen Wall Panels” sú vyrobené z kompaktného a odolného laminátu a inštalácia prebieha za pomoci špeciálneho lepidla. Na očistený povrch pripevníte obklady spolu s lepidlom a máte hotovo. Sú perfektným riešením do všetkých moderných kuchýň, pretože sa nepoškodia ani vtedy, keď sa na nich objavia kvapôčky vody. 

Ako inštalovať Wall&Water panels od Berry Alloc?

Produkty, ktoré patria do rady “Wall&Water” obklady na stenu najrýchlejšie nainštalujete za pomoci drevených rámov, ktoré pripevníte na stenu. Okamžite získate vzhľad dláždenej steny, a to bez potreby škárovania. Vo výsledku získate hladkú stenu bez viditeľných spojov. 

 

Panely môžete na stenu aj prilepiť za pomoci špeciálneho lepidla. V tomto prípade musí buť stena úplne rovná a hladká, aby nevznikli žiadne nerovnosti a poškodenia. 

 

Obklady na stenu z našej ponuky

Obklady na stenu od značky Berry Alloc nájdete aj v našej ponuke. Pokiaľ máte záujem o vzorky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Navštíviť môžete aj náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej. Náš tím odborníkov je vám k dispozícii.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie