Podlaha s click systémom: Čo od nej očakávať?

Podlaha s click systémom postupne ovládla prvé priečky v obľúbenosti. Niet sa čomu čudovať, tento revolučný systém inštalácie si získal srdcia mnohých zákazníkov najmä kvôli svojim skvelým vlastnostiam. Ak aj vy rozmýšľate nad clickovou podlahou, prečítajte si, čo vás čaká. 

 

Široký výber materiálov

Click systém nájdete takmer pri všetkých typoch podláh. Je jedno, či máte záujem o cenovo dostupný laminát, 100% vodeodolný vinyl alebo naturálne drevené parkety. V každom z nich nájdete aj clickové prevedenie. 

Jednoduchá inštalácia 

Medzi najväčšie plusy clickového systému patrí nenáročná inštalácia. Parkety nie je nutné lepiť na povrch, pri inštalácii ich jednoducho zakliknete o seba za pomoc systému, ktorý sa nachádza po stranách lamiel. Pred inštaláciou si vždy overte, či váš typ a značka podlahy potrebuje aj podložku pod laminátové, vinylové alebo drevené podlahy. 

 

Jednoduchá výmena podlahy

Rovnako, ako v prípade inštalácie, ani výmena podlahy vám nezaberie veľa času. Ak chcete podlahu vymeniť, nemusíte nič vytrhávať. Lamely rozkliknete a podlahu zložíte. Na povrch môžete tak bez problémov uložiť novú podlahu. 

S V-drážkou alebo bez V-drážky

Vybrať si môžete clickové podlahy s V-drážkou alebo bez V-drážky. Podlahy bez V-drážky sú ucelené bez medzier a vytvárajú dojem celistvej podlahy. Podlahy s V-drážkou, práve naopak, majú po stranách lamely malú medzeru, vďaka ktorej podlaha vernejšie imituje drevo. 

 

Široký výber dekorov a farieb

Podlaha s click systémom vás okamžite zaujme svojim kvalitným prevedením. V ponuke nájdete široký výber farieb a dizajnov. Vybrať si môžete napríklad bielu podlahu, béžovú podlahu, klasickú hnedú podlahu, orechovohnedú podlahu, ale aj čierne prevedenie.

Click systém v Bratislave

Laminátovú, vinylovú a drevenú podlahu s click systémom nájdete aj v našej prevádzke v Bratislave v Golden City. Okrem podlahy na vás čakajú doplnky k podlahám, pomôcky na inštaláciu, ale aj podložky pod jednotlivé typy podláh.