Vianočne darčeky pre domácich kutilov

Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a rodinnej pohody. Tento stav však v nás pretrváva iba dovtedy, dokým sa nerozhodnete pre nákup vianočných darčekov. Tento proces vie byť niekedy naozaj poriadna fuška. 

 

Ak však máte doma kutila, nelámte si s kúpou darčeka hlavu. Pripravili sme pre vás 4 tipy, ktoré zaručene potešia každého domáceho majstra. 

 

Náradie

Aj napriek tomu, že máte pocit, že náradia má až-až, nikdy ho nie je dosť. Zistite, čo mu v jeho dielni chýba a nájdite niečo, čo využije. 

Čistiace alebo ochranné prípravky 

Pýši sa doma čerstvo novou podlahou alebo nábytkom, ktorý ručne vyrobil? Obdarujte ho čistiacim alebo ochranným prípravkom. Čistiace prostriedky sú vhodné na každodenné použitie, no vybrať si môžete aj špeciálne prípravky na hĺbkové čistenie. Ochranné prostriedky zasa predĺžia životnosť jednotlivých materiálov. Dbajte však na to, aby ste vždy zvolili prostriedok, ktorý je určený na konkrétny materiál. 

 

Nová podlaha alebo dvere

Domáceho kutila najviac poteší nový projekt. Darujte mu pod stromček novú podlahu alebo dvere a nechajte ho, nech sa realizuje. V našej ponuke nájdete široký výber laminátových podláh, vinylových podláh, drevených podláh, keramickej dlažby a vchodových a interiérových dverí. 

Doplnky

Domáceho majstra môžete rovnako potešiť aj doplnkami, ktoré sú potrebné na inštaláciu. Vybrať si môžete napríklad soklové lišty, rohové lišty, prechodové lišty alebo schodové lišty. V našej ponuke nájdete aj podložky pod jednotlivé tipy podláh. 


Poradíme vám s výberom 

Neviete sa rozhodnúť? Navštívte našu pobočku v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej alebo nás kontaktujte telefonicky a e-mailom. Náš tím vám ochotne poradí s výberom. V našej ponuke nájdete: