Obkladové panely

Obkladové panely

 

Rozhodli ste sa renovovať kuchyňu či kúpeľňu? Naša spoločnosť AT Obklad má pre vás vo svojej ponuke okrem iného aj produkty spoločnosti Berry Alloc. Táto obľúbená belgická firma ponúka pestré, rozmanité a ľahko inštalovateľné obkladové panely s rôznymi motívmi. V zásade sú určené pre kuchyne a kúpelne, čo sú miestnosti, v ktorých dochádza k styku s vodou, preto jednou zo základných charakteristík týchto obkladov je vodeodolnosť. Obkladové panely sa jednoducho inštalujú, pomocou lepidla alebo sa priskrutkujú na drevený základ. Inštaláciou nevznikajú žiadne rušivé spoje, takže celkový vzhľad je bezchybný.

 

Ponúkame krátke video firmy Berry Alloc o tom, ako prebieha inštalácia samotných panelových obkladov:

Medzi ďalšie vlastnosti produktu patrí odolnosť voči UV žiareniu, ktoré môže poškodzovať ochranný povrch. V snahe dosiahnuť čo najvyššiu kvalitu nami ponúkané produkty firmy Berry Alloc prešli garančnými skúškami, ktoré testujú zaťažiteľnosť, odolnosť voči vode a poškodeniu vodou, stabilitu a celkovú opotrebovateľnosť.

 

  

  

 Cena sa pohybuje v rozmedzí od 67 do 75 Eur/m2.

 Čo sa týka dodávky stenových obkladov, dovoz z Nórska trvá 2-3 týždne.

Na záver je treba dodať, že všetky výrobky spoločnosti Berry Alloc sa vyrábajú s ohľadom na ochranu životného prostredia a koncept udržateľného rozvoja.

 

 

 

 V prípade, že máte záujem o podrobnejšie informácie, prikladáme link na katalóg firmy Berry Alloc