Montáž podlahy

Máte záujem o montáž podlahy? V tom prípade ste na správnom mieste. Naša ponuka zahŕňa montáž plávajúcej podlahy, montáž vinylovej podlahy, ale aj akejkoľvek inej podlahy. Veľmi dobre vieme, že montáž podlahy si vyžaduje spoľahlivosť, odbornosť a precízny prístup. Spokojnosť zákazníka je totiž pre nás na prvom mieste.

Špecializujeme sa na montáž vinylovej podlahy click, montáž klasickej vinylovej podlahy, montáž laminátovej podlahy, ale napríklad aj pokladanie keramickej dlažby. Pre výpočet predbežnej ceny stačí, ak nám dáte vedieť rozmery vašich priestorov a priložíte ich fotky. Montáž plávajúcej podlahy, montáž vinylovej podlahy, montáž laminátovej podlahy, ale aj akejkoľvek inej podlahy musí byť vykonaná naozaj profesionálne, pretože prípadné nedostatky by mohli negatívne ovplyvniť jej životnosť.

Obráťte sa na nás a objednajte si montáž vinylovej podlahy click, montáž plávajúcej podlahy, keramickej dlažby alebo akejkoľvek inej podlahy. Okrem toho v našom sortimente nájdete bohatú ponuku podláh, keramickej interiérovej a exteriérovej dlažby, prechodových líšt a mnoho iných. My vám pomôžeme splniť si sen o krásnej a kvalitnej podlahe.

Objednať si montáž môžete iba na nami dodávaný tovar. Obkladačky, dlaždice a vinylovú, laminátovú alebo drevenú podlahu.

Cena v internetovom obchode je iba informatívna, presná cena Vám bude potvrdená e-mailom. 

Pre výpočet ceny potrebujeme vedieť:

1. Rozmery priestorov

2. Fotky priestorov, kde sa bude pracovať

3. Teplotu v priestoroch, kde sa bude pracovať

4. Približný termín od kedy, do kedy môžu prísť naši majstri pracovať.

Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať, aby sme si všetko spolu dohodli a potvrdili.

 

1 položiek celkom
polozenie laminatovej podlahy laminatu parkiet montaz
€12,50 / m²

Kupujete si u nás laminátovú alebo vinylovú podlahu a neviete si dať rady s jej položením? Nechajte to na profesionálov, o všetko sa postaráme!

Kód: 203