Kameninový vzor pre vnútorné a vonkajšie steny - AT-Obklad

 

V oblasti interiérového dizajnu a architektúry môže voľba kvalitných a esteticky príjemných stavebných materiálov výrazne zvýšiť atraktivitu a charakter priestorov. Keramika vyniká ako jeden z takýchto materiálov, ktorý je uznávaný pre svoje krásne dizajny a všestranné použitie v rôznych prostrediach.

Predstavujeme kolekciu JERICA Ceramic: Tehlový dizajn pre steny a vnútorné priestory. S rozmermi 7,5x28 cm a hrúbkou 8 mm tieto keramické dlaždice ponúkajú vynikajúcu možnosť na zdobenie stien a vnútorných priestorov.

Introducing the JERICA Ceramic Collection: Brick Design for Walls and Interior Spaces. With dimensions of 7.5x28 cm and a thickness of 8 mm, these ceramics offer an excellent option for embellishing walls and indoor areas.

Tehlový dizajn kolekcie JERICA Ceramic dodáva vašim stenám prirodzený šarm a sviežosť, plynulo spájajúc modernitu s príťažlivosťou. Či už túžite vniesť do vášho domova vintage prvok alebo vytvoriť industriálnu, súčasnú atmosféru, tieto keramické dlaždice sú ideálnou voľbou.

Okrem svojho estetického vzhľadu ponúka keramika aj trvanlivosť a jednoduchú údržbu, čo z nej robí obľúbenú voľbu pre interiérový dekor. Kolekcia JERICA Ceramic, odporúčaná na použitie v obytných priestoroch, kúpeľniach a kuchyniach, ľahko vytvorí príjemnú atmosféru v každej miestnosti.

Dôvera je kľúčová, pokiaľ ide o kvalitnú keramiku. S kolekciou JERICA zažijete spojenie kvality a dizajnu a premeníte vaše obytné priestory na živé a príjemné miesta. Objednajte si ešte dnes a zažite kúzlo kolekcie JERICA Ceramic.

 

 

Technické špecifikácie a balenie: Kolekcia JERICA Ceramic

Typ: Nástenná keramika

Dizajn: Tehlový

Rozmery: 7,5x28 cm

Hrúbka: 8 mm

Počet dlaždíc na krabicu: 48 kusov

Plocha na krabicu: 1,01 m²

Hmotnosť na krabicu: 18 kg

Počet krabíc na paletu: 69

Plocha na paletu: 69,55 m²

Hmotnosť na paletu: 1260 kg

 

Technické vlastnosti:

Absorpcia vody: Menej ako 0,5%

Mohsova tvrdosť: 9

Odolnosť voči oderu: PEI 3

Odolnosť voči mrazu: Áno

Odolnosť voči chemickým produktom: Odolné

Odolnosť proti šmyku: Trieda 1

Bez obsahu olova: Áno

Odolnosť voči zaťaženiu: 1300 N

Odolnosť voči škvrnám: Trieda 1, 5

 

S týmito vynikajúcimi špecifikáciami a nádhernými dizajnmi je kolekcia JERICA Ceramic bezkonkurenčnou voľbou pre zlepšenie a skrášlenie vašich priestorov. Prijmite kolekciu JERICA a prineste krásu a kvalitu do vašich obytných priestorov.

 

Prezrite si dostupné produkty na následujúcom odkaze JERICA Ceramic Collection

Alebo priamo v našej predajni AT-Obklad - Stará Vajnorská 15, 831 04 Bratislava