Aké sú výhody obkladov na stenu?

V predchádzajúcom článku sme vám priblížili všetky dôležité informácie o stenových obkladoch od prémiovej značky Berry Alloc. Dnes sa pozrieme na ich výhody a dôvody, prečo by ste si ich mali vybrať aj vy. 

Obdivuhodná kvalita

Obklady na stenu od značky Berry Alloc sa vyznačujú prvotriednou kvalitou. Sú vyrobené z vysokotlakového a kompaktného laminátu a každý typ si prešiel radou testovaní zameraných na pevnosť, odolnosť voči vode, zmenu farby, stabilitu a mieru opotrebovania. Vďaka týmto testom je výsledný produkt maximálne pevný a odolný a môže byť umiestnený aj do náročnejších miestností. 

 

Vodeodolnosť 

Ako sme písali vyššie, obklady na stenu od značky Berry Alloc sú vodeodolné. To v praxi znamená, že sú vhodné aj kúpeľne alebo kuchyne, či iných miestností, v ktorých hrozí kontakt s vodou. Iný typ podlahy, ktorý nie je 100% vodeodolný, by sa kvôli vlhkosti alebo vode mohol okamžite poškodiť. S obkladmi z našej ponuky vám to určite nehrozí. 

Jednoduchá inštalácia 

Áno, nikto nemá rád zložitú, komplikovanú a najmä zdĺhavú inštaláciu. Stenové obklady sú preto navrhnuté tak, aby ste sa pri ich pokládke nenatrápili. Jednotlivé panely môžete na stenu prilepiť za pomoci špeciálneho lepidla alebo namontovať na drevený rám. 

 

Farby a vzory

Naša ponuka je navrhnutá tak, aby vyhovovala všetkým vašim požiadavkám. Nájdete u nás minimalistické vzory a jemné farby, ale aj extravagantnejšie vzory a výraznejšie farebné prevedenie. 

 

Nenáročná starostlivosť

Za príjemnú cenu dostanete prvotriednu kvalitu, ktorá vám vydrží roky. Je však dôležité sa o obklady na stenu správne starať. Na čistenie v žiadnom prípade nepoužívajte agresívne prípravky, ktoré by mohli poškodiť povrch. Každodenné čistenie zvládnete za pomoci handry a vody alebo jemného mydlového roztoku. 

V ponuke nájdete: 

  • Kitchen wall panels
  • Wall&Water panells