Vinylová plávajúca podlaha: 3 dôvody, prečo ju mať!

Výber podlahy je veľmi dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní celkový vzhľad interiéru. Podlaha však musí byť nielen estetická, ale aj funkčná. A vinylová podlaha spĺňa všetky tieto aspekty. 

 

Aké sú výhody vinylovej podlahy? Prečítajte si 3 dôvody, prečo ju mať. 

 

Vinylová podlaha je univerzálna 

Vinyl je ten typ podlahy, ktorý perfektne zapasuje naozaj kdekoľvek v dome alebo byte. Vďaka skvelým vlastnostiam je vinylová podlaha vhodná aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou, ako je napríklad kuchyňa alebo kúpeľňa. Vinyl je 100% vodeodolný, preto sa nemusíte strachovať ani vtedy, ak sa vám na podlahu vyleje voda. 

Vinylovú podlahu môžete hravo umiestniť do menších, ale aj väčších priestorov. Vďaka širokému výberu dekorov a farieb nájdete v ponuke svetlé odtiene, ktoré okamžite presvetlia priestor, ale aj tmavé elegantné farby. Zvoliť môžete vinyl s dekorom dreva, ale aj kamenné či betónové dekory. 

 

Rýchla pokládka a jednoduchá údržba 

Pokládka vinylovej podlahy je maximálne jednoduchá a pokiaľ ste aspoň priemerne zdatný domáci kutil, zvládnete ju aj vy. Vybrať si môžete lepený vinyl alebo vinul s click systémom. Lepený vinyl inštalujete za pomoci špeciálneho lepidla – jednotlivé dielce nalepíte na povrch. Clickový vinyl má po stranách click systém. Dielce zakliknete o seba a v prípade potreby ich zasa rozkliknete.

Ak preferujete podlahy s nenáročnou údržbou, vinyl je pre vás to pravé. Každodenné čistenie zvládnete vďaka mopu a metle, na hĺbkové čistenie môžete použiť prípravok, ktorý je špeciálne určený na vinylové podlahy. 

 

Skvelá cena 

Tak, ako aj pri iných typoch podláh, aj vinyl sa pohybuje v rôznej cenovej hladine. Výsledná cena závisí od typu vinylu (click alebo lepený vinyl), značky a hrúbky vinylu. V našej ponuke nájdete vinylovú podlahu za jedinečnú cenu a s maximálnou kvalitou. Podlahu si môžete objednať online alebo navštíviť našu predajňu v Bratislave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie