Čo je to HPF?

Na trhu s podlahami sa objavil nový pojem – HPF podlahy. Čo znamená a prečo by ste tento typ podlahy mali zvážiť aj vy? Prečítajte si všetky dôležité informácie. 

 

Čo znamená HPF? 

HPF je skratka pre anglický názov “high pressure floors”, čo môžeme volne preložiť ako vysokotlakové podlahy, alebo podlahy, ktoré odolávajú aj vysokej záťaži. Jedná sa o výnimočne pevné podlahy, ktoré sú maximálne odolné.

HPF od Berry Alloc 

V našej ponuky nájdete vysokotlakové podlahy od značky Berry Alloc. Vytvárajú harmóniu medzi štýlovým dizajnom, vysokou kvalitou a dychvyrážajúcou eleganciou. High pressure floors od Berry Alloc sú najtvrdšie podlahy na trhu, preto zdobia objekty s vysokou frekvenciou, ako napríklad letisko Heathrow. Sú vhodné do rušného prostredia, v ktorom sa denno-denne vyskytuje obrovské množstvo ľudí, no perfektne zapasujú aj do bežných domácností. 

Výhody HPF 

Medzi najväčšie výhody vysokotlakových podláh od Berry Alloc patrí: 

 

  1. Maximálne pevný hliníkový zámok. 
  2. Vysoká odolnosť voči nárazom či ťažkým predmetom, ktoré vám padnú na podlahu. 
  3. Odolnosť voči poškriabaniu, napríklad pri presúvaní nábytku. 
  4. Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládnu všetci šikovnejší domáci kutily.

  1. Nenáročná údržba, ktorá si vyžaduje len minimálne úsilie. 
  2. SilentSystem – podložka pod podlahu, ktorá znižuje hluk až o 19dB. 
  3. 100% vodeodolnosť, vďaka čomu je podlaha vhodná aj do kúpeľne. 


HPF z našej ponuky

High pressure floors alebo vysokotlakovú podlahu od Berry Alloc nájdete aj v našej ponuke. Vyberte si z množstva farieb a dekorov, ktoré značka ponúka. Podlahu oceníte v komerčných priestoroch, ale aj v bežných domácnostiach. Pokiaľ rozmýšľate nad kúpou, neváhajte kontaktovať náš odborný tím. S výberom vám veľmi radi poradíme.