Jesenné trendy interiérovej podlahy

Jeseň je veľmi obľúbeným obdobím na rekonštrukciu bytov a domov. Ak ste sa aj vy rozhodli tento čas venovať výmene podlahy, prečítajte si, aké odtiene, dizajny a materiály sú momentálne IN.

pexels-ulrike-häßler-1484981

Naturálny look

Medzi najhorúcejšie trendy tejto jesene patrí naturálny dizajn, ktorý pripomína drevo. Vybrať si môžete z viacerých materiálov - klasické drevené parkety alebo vinyl či laminát, ktoré dokážu drevo veľmi verne imitovať. Pri výbere vhodného odtiene sa odrazte od atmosféry, ktorú chcete v miestnosti vytvoriť. Svetlejšie odtiene miestnosť rozšíria a zjemnia, tmavšie zasa pridajú hĺbku a eleganciu.

Nádych zimy

Biele, sivé a béžové odtiene podláh sú takisto maximálne trendy. V kombinácii s bielym, strieborným alebo svetlosivým zariadením premenia váš domov na zasneženú zimnú krajinu, z ktorej sála pokoj a príjemná nálada. 

Lesklá keramika

Pridajte vášmu príbytku troška honosného lesku. Do miestností ako kuchyňa, kúpeľňa či zimná záhrada môžete zvoliť keramickú dlažbu v lesklom prevedení. Lesklé dlaždice pôsobia luxusne a moderne a sú jednoducho kombinovateľné s akýmkoľvek typom nábytku.

Vesmírny dizajn

Predstavte si, že vám pod nohami leží celý vesmír. Dokonalé prepojenie náhodných čiar a farieb, ktoré je spojené do jedného originálneho dizajnu. Podlahy, ktoré v sebe spájajú viacero odtieňov sú viditeľné už na prvý pohľad. Vašej izbe dodajú dizajnérsky nádych, ktorý vynikne v kombinácii s klasickým, ale aj moderným nábytkom.