Spôsoby dopravy a platby

Spôsoby DOPRAVY:

Osobný odber: Sklad Pack4You na adrese Na pántoch 18, 831 06 Bratislava - Rača alebo v predajni na adrese Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava - Nové Mesto.

Objednaný a zaplatený tovar si môžete prevziať po našom potvrdení v sklade. 

Prepravnou spoločnosťou GEIS SK s.r.o. paletová preprava - INFO LINKA GEIS 18 181 (pripravte si prosím sledovacie číslo balíka, ktoré sme Vám poslali mailom)

Objednaný tovar, ktorý máme skladom, Vám doručíme do 72 hodín.

Objednaný tovar, ktorý má skladom dodávateľ spravidla doručíme do 7 pracovných dní, maximálne do 14 pracovných dní.

Cena za dopravu závisí od vzdialenosti, váhy a rozmerov tovaru. Snažíme sa, aby naši zákazníci dostali čo najkvalitnejšie a najlacnejšie služby. Tovar vám preto prepravíme s čo najlepšími podmienkami. O cene za  dopravu vás budeme informovať mailom alebo telefonicky okamžite po odoslaní objednávky. Ak chcete vedieť prepravné náklady skôr, ako objednávku uzavriete, neváhajte nás kontaktovať.  

Ako si vybrať zónu? 

Na nasledujúcej fotke nájdete intervaly PSČ (od do), ktoré spadajú do jednotlivých zón. Vyberte si zónu na základe PSČ mesta, kde vám bude tovar doručený. 

 

Spôsoby PLATBY:

V hotovosti 

Zaplatíte pri osobnom odbere.

Kartou na predajni

Na našej predajni - Stará Vajnorská 11, Bratislava.

Dobierkou

Zaplatíte pri preberaní tovaru od prepravcu. Dá sa platiť v hotovosti a kartou.

Online platby  pre nás zaisťuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť  ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom České národní banky. Platby prebiehajúce prostredníctvom platobnej brány sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. 

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaný o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMS správou od svojej banky. 

Platba je potvrdená okamžite a bez odkladu budeme pokračovať v realizácií objednávky.

 

 

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate Vás presmeruje do Vašeho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite a zvyčajne, tu už iba potvrdíte vopred pripravený platobný príkaz. Po dokončení platby budete presmerovaný naspäť do obchodu.

Platba je potvrdená okamžite a bez odkladu budeme pokračovať v realizácií objednávky.

platebni-brana-comgate-banky-sk

Kontakty na platobnú bránu

ComGate Payments, a.s.
Hradec Králové
Aupark, Gočárova třída 1754 / 48b
500 02 Hradec Králové
www.comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267 (v pracovní dny mezi 8:00 a 17:00)

 

Aktualizované 3.11.2020