Prečo je jeseň vhodným obdobím na výmenu podlahy?

Rozmýšľate nad tým, kedy je ideálny čas na výmenu vašej podlahy? Odpoveď je práve teraz. Aké výhody so sebou prináša jeseň a prečo je ideálnym časom na inštaláciu novej podlahy?

Je pravda, že väčšina rekonštrukčných prác prebieha počas jari a leta. Dlhšie dni, viac voľného času či príjemné počasie vám poskytnú skvelé podmienky najmä na prácu v exteriéri, napríklad na renováciu záhrady či maľovanie domu. Ak sa však chystáte na renováciu interiéru, napríklad výmenu podlahy, v práci sa vôbec obmedzovať nemusíte. Práve naopak, rekonštrukcia počas jesene má obrovské množstvo výhod. Aké sú jej najväčšie plusy?

Untitled

  1. Väčšia dostupnosť odborníkov

Niektorí z nás sú skúsení domáci majstri, iní radšej nechajú prácu na odborníkov. Pokiaľ patríte do druhej skupiny, určite viete, že zohnať kvalitného inštalatéra počas leta je naozaj poriadna fuška. V priebehu jesene je práce menej. Šanca, že natrafíte na voľného špecialistu je teda podstatne vyššia.

  1. Rýchlosť a efektivita

Počas horúcich mesiacov sme v akomsi letnom móde. Obdobie dovoleniek, oddychu, pohody - a práca ide miestami troška bokom. Počas jesene sa však opäť nahodíme do 100% pracovného nasadenia. Je pravdepodobnejšie, že projekt dokončíte rýchlejšie a bez zbytočného odkladania.

  1. Väčšie množstvo materiálu

Nie je vôbec neobvyklé, že počas leta sú mnohé modely vypredané. Sklady sú prázdnejšie a to, po čom túžite, sa k vám dostane až o niekoľko týždňov či mesiacov. Na jaseň je však väčšina modelov dostupná a váš výber tak prebehne bez problémov.

Pokiaľ hľadáte kvalite interiérové podlahy, ktoré môžete bez problémov inštalovať aj na jeseň, vyberte si z našej skvelej ponuky laminátových, vinylovýchdrevených parkiet alebo interiérovej keramickej dlažby. Pokiaľ máte záujem o kompletnú službu aj s inštaláciou, ceny a informácie nájdete TU.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie