Sprievodca podlahovými lištami Cezar

Podlahové lišty patria medzi must-have do bytov alebo domov, ale aj do komerčných priestorov. Medzi ich najväčšie výhody patrí dlhá životnosť, jednoduchá inštalácia, široký výber farieb a dekorov, ale aj príjemná cena. 

 

V našej ponuke nájdete podlahové lišty od značky Cezar. Na našom e-shope nemáme k dispozícii všetky typy a farby, preto ak máte záujem o nejaký konkrétny dekor alebo farbu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. 

 

Kolekcie Cezar

 

Podlahové lišty HI-LINE

Tieto soklové lišty so šírkou 23,4 mm perfektne maskujú dilatačné medzery. Ich vysoký profil dokonale zdôrazňuje eleganciu podláh a pridáva im moderny vzhľad. K podlahovým lištám HI-LINE je nutné dokúpiť doplnky. Okrem trendy dizajnu oceníte aj jednoduchú inštaláciu. 

 Podlahové lišty HI PRESTIGE

Ide o jednu z najelegantnejších soklových líšt na trhu, a to predovšetkým vďaka jednotnej hladkej štruktúre, ideálnej výške, širokému výberu farieb a kompletnému systému doplnkov. Soklová lišta Hi-Line Prestige sa navyše ľahko montuje a demontuje, vďaka čomu spĺňa aj požiadavky najnáročnejších užívateľov.

 

Podlahové lišty INTENSE


LPC soklové lišty z extrudovaného polystyrénu sa vyznačujú jednoduchosťou, eleganciou a viacúčelovým využitím – hodia sa totiž do každého interiéru. Na stenu ich namontujete za pomoci špeciálnej príchytky. Lišty môžete na stenu pripevniť aj pomocou montážneho lepidla.

 

Podlahové lišty MASTERLINE 

Master Line® je nová hybridná soklová lišta určená pre všetkých, ktorí oceňujú štýl a praktickosť. Na jej výrobu bola použitá kombinácia dvoch materiálov, takže ho možno použiť v miestnostiach, ktoré sú pravidelne vystavené vlhkosti, napríklad v kúpeľniach. Dva flexibilné mäkké okraje sa prispôsobia nerovnostiam stien alebo podlahy a okamžite utesnia spoje.

 

Podlahové lišty ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR

Podlahové lišty ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu a získavajú uznanie aj medzi najnáročnejšími zákazníkmi. Okrem elegantného vzhľadu majú viacero výhod – môžete ich napríklad natrieť rovnakou farbou ako stenu. Ďalšími výhodami sú odolnosť proti vlhkosti, možnosť schovania káblov a dlhá životnosť. Okrem toho soklové lišty ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR sa dajú jednoducho rezať a montovať a po inštalácii vytvárajú neviditeľné spojovacie línie. Soklové lišty Elegance sa montujú s použitím rýchloschnúceho lepidla Creativa. 

 

Podlahové lišty PREMIUM a SLIM 

Soklové lišty PREMIUM a SLIM s perfektnou povrchovou úpravou sú určené pre trojvrstvové drevené podlahy, lamináty a iné tvrdé podlahy. Šírka 22 mm ideálne maskuje dilatačné medzery. Rýchly a jednoduchý systém inštalácie ocení každý domáci kutil.

 

Podlahové lišty CEZAR 60

Soklová lišta CEZAR 60  s perfektnou povrchovou úpravou je určená pre trojvrstvové drevené podlahy, lamináty a iné tvrdé podlahy. Ich šírka je 20 mm a výška je 60 mm. Bohatá farebná škála odráža aktuálne trendy v interiérovom dizajne. Montáž lišty je maximálne jednoduchá a doplnky nájdete ku každému odtieňu. MDF podlahové lišty 

MDF soklová lišta je vyrobená z rozvlákneného dreveného tkaniva frézovaním a tvarovaním pod vysokým tlakom do tvaru funkčnej lišty. Vonkajší povrch je chránený izolantom, základným a povrchovým lakom. MDF soklové lišty Cezar môžete natrieť akrylovými farbami v ľubovoľnom odtieni. K dispozícií máme aj lakované MDF lišty a laminované MDF lišty.

 

Hliníkové podlahové lišty LP59,80,100

Hliníková soklová lišta sa vyznačuje nielen eleganciou, ale aj dlhou životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Dostupné sú vo veľkostiach 59, 80 a 100 mm a farebná škála odráža aktuálne trendy v interiérovom dizajne. 

 

Drevené podlahové lišty SUPERB

Soklová lišta Superb je vyrobená z prvotriedneho dreva. Jej povrch sa skladá z laminovanej dyhy so štruktúrou dreva. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb, ktoré perfektne zapasujú do vášho interiéru. 

 

Hliníkové podlahové lišty LP55

Hliníková soklová lišta podčiarkuje dizajn elegantných podláh. Vďaka kompletnému systému PVC konektorov vám umožní zamaskovať akékoľvek káble, ktoré uložíte do stredovej časti.