Sprievodca podlahovými lištami Cezar

Podlahové lišty patria medzi must-have do bytov alebo domov, ale aj do komerčných priestorov. Medzi ich najväčšie výhody patrí dlhá životnosť, jednoduchá inštalácia, široký výber farieb a dekorov, ale aj príjemná cena. 

 

V našej ponuke nájdete podlahové lišty od značky Cezar. Na našom e-shope nemáme k dispozícii všetky typy a farby, preto ak máte záujem o nejaký konkrétny dekor alebo farbu, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. 

 

Kolekcie Cezar

 

HI-LINE podlahové lišty

Tieto soklové lišty so šírkou 23,4 mm perfektne maskujú dilatačné medzery. Ich vysoký profil dokonale zdôrazňuje eleganciu podláh a pridáva im poderný vzhľad. Podlahovým lištám HI-LINE je nutné dokúpiť doplnky. Okrem trendy dizajnu oceníte aj jednoduchú inštaláciu. 

 

HI-LINE PRESTIGE podlahové lišty

Ide o jednu z najelegantnejších soklových líšt na trhu, a to predovšetkým vďaka jednotnej hladkej štruktúre, ideálnej výške, širokým výberom farieb a kompletným systémom doplnkov. Soklová lišta Hi-Line Prestige sa navyše ľahko montuje a demontuje, vďaka čomu spĺňa aj požiadavky najnáročnejších užívateľov.

 

INTENSE podlahové lišty


LPC soklové lišty z extrudovaného polystyrénu sa vyznačujú jednoduchosťou, eleganciou a viacúčelovým využitím – hodia sa totiž do každého interiéru. Na stenu ich namontujete za pomoci špeciálneho klipu. Lišty môžete na stenu umiestniť aj pomocou montážneho lepidla.

 

MASTERLINE podlahové lišty

Master Line® je nová hybridná soklová lišta určená pre všetkých, ktorí oceňujú štýl a praktickosť. Na jej výrobu bola použitá kombinácia dvoch materiálov, takže ho možno použiť v miestnostiach, ktoré sú pravidelne vystavené vlhkosti, napríklad v kúpeľniach.Dva flexibilné mäkké okraje sa prispôsobia nerovnostiam stien alebo podlahy a okamžite utesnia spoje.

 

ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR podlahové lišty

ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR podlahové lišty sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu a úspešne získavajú uznanie aj medzi najnáročnejšími zákazníkmi. Okrem elegantného vzhľadu majú viacero výhod – môžete ich napríklad natrieť rovnakou farbou ako stena. Ďalšími výhodami sú odolnosť proti vlhkosti, možnosť schovania káblov a dlhá životnosť. Okrem toho soklové lišty ELEGANCE a ELEGANCE DEKOR sa dajú jednoducho rezať a montovať a po inštalácii vytvárajú neviditeľné spojovacie línie. Soklové lišty Elegance sa montujú s použitím rýchloschnúceho lepidla Creativa. 

 

PREMIUM a SLIM podlahové lišty 

Soklové lišty PREMIUM a SLIM s perfektnou povrchovou úpravou sú určené pre trojvrstvové drevené podlahy, lamináty a iné tvrdé podlahy. Šírka 22 mm ideálne maskuje dilatačné medzery. Rýchly a jednoduchý systém inštalácie ocení každý domáci kutil.

 

CEZAR 60 podlahové lišty

Soklová lišta CEZAR 60  s perfektnou povrchovou úpravou sú určené pre trojvrstvové drevené podlahy, lamináty a iné tvrdé podlahy. Ich šírka je 20 mm a výška je 60 mm. Bohatá farebná škála odráža aktuálne trendy v interiérovom dizajne. Montáž lišty je maximálne jednoduchá a doplnky nájdete ku každému odtienu. MDF podlahové lišty 

MDF soklová lišta je vyrobená z rozvlákneného dreveného tkaniva frézovaním a tvarovaním pod vysokým tlakom do tvaru funkčnej lišty. Vonkajší povrch je chránený izolantom, základným a povrchovým lakom. Cezar MDF soklové lišty môžete natrieť akrylovými farbami v ľubovoľnom odtieni. K dispozícií máme aj lakované MDF lišty a laminované MDF lišty.

 

Hliníkové podlahové lišty LP59,80,100

Hliníková soklová lišta sa vyznačuje nielen eleganciou, ale aj dlhou životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Dostupné sú vo veľkostiach 59, 80 a 100 mm a farebná škála odráža aktuálne trendy v interiérovom dizajne. 

 

SUPERB drevené podlahové lišty

Soklová lišta Superb je vyrobená z prvotriedneho dreva. Jej povrch sa skladá z laminovanej dyhy so štruktúrou dreva. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb, ktoré perfektne zapasujú do vášho interiéru. 

 

LP55 hliníkové podlahové lišty

Hliníková soklová lišta podčiarkuje dizajn elegantných podláh. Vďaka kompletnému systému PVC konektorov vám umožní zamaskovať akékoľvek káble, ktoré uložíte do stredovej časti.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie