Keramická dlažba a podlahové kúrenie

Nájsť vhodnú podlahu nie je len tak. Pred kúpou musíte myslieť na množstvo faktorov, od ktorých sa bude odvíjať váš finálny výber. Jedným z nich je aj to, či máte alebo nemáte podlahové kúrenie. 

Podlahové kúrenie je v dnešných moderných domácnostiach už takmer samozrejmosť. Má obrovské množstvo výhod, vďaka ktorým si ho zamilovali ľudia v domoch, ale aj bytoch. Ako si rozumie s keramickou dlažbou? 

 

Interiérová keramická dlažba je častou voľbou do kúpelní, kuchýň alebo chodieb. Je 100% vodeodolná, má dlhú životnosť a nájdete ju v rôznych hrúbkach, veľkostiach a farebných prevedeniach. Keramika však patrí medzi chladnejší materiál, preto sa o ňu často zaujímajú ľudia s podlahovým kúrením. 

 

Keramická dlažba a podlahové kúrenie

Keramická dlaždice sú maximálne vhodné na podlahové kúrenie. Keramika sa totiž rýchlo zohreje a vy tak nemusíte dlho čakať na príjemný pocit tepla pod nohami. Najvhodnejšia je keramická dlažba s hrúbkou približne 6 mm. Čím väčšie dlaždice máte, tým viac oceníte podlahové kúrenie. 

Mimo vykurovacej sezóny vie byť však podlaha chladnejšia, ako napríklad vinyl, drevo či laminát. Tento problém však v prípade potreby hravo vyriešite štýlovým kobercom alebo papučami. 

 

Iné výhody keramickej dlažby

 

Medzi ďalšie výhody keramickej dlažby patrí:

  • Jednoduchá inštalácia 
  • Dlhá životnosť
  • Vysoká kvalita
  • Trendy drevené alebo kamenné dekory
  • Široký výber farieb 
  • Prijateľná cena 
  • Odolnosť voči poškodeniu

 

Keramická dlažba z našej ponuky

Hľadáte dokonalú keramickú dlažbu? Vyberte si z našej ponuky, ktorá čaká práve na vás. Produkty si môžete pozrieť online, no mnohé z nich nájdete v našom showroome v Bratislave na Starej Vajnorskej 11 v Golden City.