Trendy podlahy roka 2022

Trendy v bývaní sa každý rok menia. Niektoré kúsky sú nadčasové, no to, čo je v daný rok IN, sa vie zmeniť naozaj raketovou rýchlosťou. 

 

Pri zariaďovaní bytu alebo domu, sa odrážajte najmä toho, čo sa vám páči a v čom sa cítite príjemne a pohodlne. Niekedy však nie je na škodu sa inšpirovať trendmi, ktoré budú tento rok letieť. A to platí aj v prípade podláh. 

 

A aké podlahy budú IN v roku 2022? Prečítajte si naše tipy. 

 

Viacfarebné podlahy 

Dajte zelenú svojej fantázii a vsaďte na viacfarebnú podlahu. Vybrať si môžete zaujímavé vzorované prevedenie, ktoré okamžite oživia akúkoľvek miestnosť. Dajte na spojenie dvoch podobných odtieňov – napríklad tmavohnedej a svetlohnedej. Zvoliť môžete aj extravaganciu v podobe dvoch výraznejších alebo kontrastných farieb. 

Hnedočervená podlaha

Vášnivá, iskrivá a maximálne dominantná – presne taká je laminátová podlaha v hnedočervenej farbe. Tento odtieň je výrazný a zaručí, že si každý podlahu všimne už pri príchode do miestnosti. Nábytok a doplnky môžete doladiť v rovnakej teplej farbe a vytvoriť tak dokonalé spojenie. 

Polárna klasika

Vinylové, laminátové alebo drevené podlahy v svetlých polárnych odtieňoch budú IN aj tento rok. Vyberte si bielu, sivú alebo svetlohnedé a vneste do svojho domova poriadnu dávku škandinávskeho štýlu. Okrem iného, svetlá podlaha presvetlí priestor a opticky ho rozšíri. 

Čierna elegancia

Nemusíte doma šetriť s priestorom? Vyberte si tmavú podlahu, ktorá je extrémne elegantná. Čierna, tmavohnedá alebo tmavosivá vyzerá na zemi naozaj úžasne, a hravo ju nakombinujete s akýmkoľvek zariadením. 

Navštívte nás

Neviete si rady s výberom podlahy? Navštívte našu pobočku v Bratislave v Golden City a nechajte si poradiť. Pripravili sme pre vás vzorky tých najštýlovejších podláh, z ktorých si zaručene vyberiete. K dispozícii máme aj podložky, lišty a všetky doplnky, ktoré potrebujete na úspešnú inštaláciu. 

 

V našej ponuke nájdete: 

 

  • vinylové podlahy
  • laminátové podlahy 
  • drevené podlahy
  • PVC podlahy
  • podložky pod podlahu
  • lišty