5 dôvodov, prečo si vybrať biele dvere

Biele dvere sú veľmi častou voľbou do interiéru a mnohí po nich siahajú aj v prípade vchodových dverí. Niet sa čomu čudovať, dvere v odtieni bielej majú obrovské množstvo výhod. Poďme sa pozrieť na to, prečo by ste ich mali zvážiť aj vy. 

 

Široké množstvo prevedení 

Ak si myslíte, že biele dvere budú jednoducho obyčajne biele, ste na veľkom omyle. V ponuke nájdete množstvo tvarov, veľkostí a prevedení, z ktorých si zaručene vyberiete. Siahnite po škandinávskom minimalizme v podobe jednoduchých dverí alebo ozvláštnite priestor vzorom či kombináciou so sklom. Voľba je len na vás. 

Jednoduchá kombinovateľnosť so zariadením

Biele dvere hravo nakombinujete so zariadením v akomkoľvek štýle. Škandinávsky, industriálny, provensálsky, moderný či klasický - to všetko vynikne v spojitosti s bielymi dverami. Ak chcete priestor ozvláštniť, vyberte si extravagantnejšie dvere s výrazným vzorom či v netradičnom prevedení. Jednoduchými dverami miestnosť, práve naopak, výrazne zjemníte. 

 

Bezproblémový výber podlahy

K bielym dverám perfektne zapasuje akýkoľvek typ podlahy. Bez problémov ich zladíte s clickovým alebo lepeným vinylom, vodeodolným alebo klasickým laminátom, keramickej dlažbe alebo dreveným parketám. 

Výber okien 

Problém nebudete mať ani pri výbere okien či okenných rámov. Siahnuť môžete po klasickej bielej alebo zvoliť kontrastné prevedenie v podobe antracitových alebo čiernych rámov. 

 

Skvelé vlastnosti

Biele dvere sú vyrábané z rôznych materiálov. V ponuke nájdete biele drevené dvere, biele plastové dvere, ale aj biele hliníkové dvere. Každý materiál má svoje charakteristické vlastnosti, vďaka ktorým si môžete vybrať napríklad dvere za nízku cenu alebo dvere, ktoré vám vydržia roky. 

Širokú ponuku interiérových a interiérových vchodových dverí nájdete aj u nás. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš obchodný tím, ktorý je vám plne k dispozícii. A to rovnako aj v prípade, že máte záujem o štýlovú podlahu alebo doplnky, ktoré sú potrebné na bezproblémovú inštaláciu podlahy.