Výhody bielych podlahových líšt

Podlahové lišty sú neoddeliteľnou súčasťou novej podlahy. Vypĺňajú priestor medzi podlahou a stenou, predĺžia životnosť podlahy a dotvoria celkovú atmosféru. Jednými z najobľúbenejších typov sú biele podlahové lišty. 

A prečo sú podlahové lišty v odtieňoch bielej také populárne? Poďme sa pozrieť na ich výhody, vďaka ktorým okamžite zaujmú aj vás. 

 

Široký výber materiálov

Biele podlahové lišty sú vhodné ku akejkoľvek podlahe. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, vďaka čomu perfektne zapasujú k laminátovej podlahe, vinylovej podlahe, ale aj drevenej podlahe. Vybrať si môžete: 

 

  • biele plastové podlahové lišty
  • biele MDF podlahové lišty
  • biele drevené podlahové lišty 

K laminátovej podlahe odporúčame plastové podlahové lišty alebo MDF podlahové lišty. K vinylovej podlahe sa najlepšie hodia plastové podlahové lišty. Pri drevenej podlahe platí, že lišty by mali byť z toho istého materiálu. Najviac sa k ním hodia drevené podlahové lišty. 

 

Jednoduchá kombinovateľnosť

Biela má naozaj jedinečnú výhodu. Je ňou to, že ju môžete bez problémov nakombinovať k akejkoľvek podlahe alebo stene. Perfektne vyniknú v kombinácii so svetlými, ale aj tmavými podlahami a zaujímavo ozdobia farebné alebo vzorované steny. S bielymi stenami zasa vytvoria dokonalé spojenie. 

 

S doplnkami alebo bez

Biele podlahové lišty nájdete v rôznych verziách. MDF lišty sa pri inštalácii zrezávajú a ďalšiu lištu jednoducho napojíte na seba. Plastové lišty sa dodávajú aj s doplnkami, ktoré slúžia na ukončenie alebo napojenie ďalšej lišty. Medzi doplnkami nájdete: 

 

  • spojky
  • pravé ukončenie
  • ľavé ukončenie
  • kút 
  • roh 

Atraktívna cena

Biele podlahové lišty nájdete aj v našej ponuke. Určite vás poteší aj priateľská cena, vďaka ktorej za lišty neutratíte zbytočne veľa. Objednajte si lišty online alebo navštívte našu predajňu v Golden City v Bratislave. Tešíme sa na vás!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie