5 dôvodov, prečo si vybrať keramickú dlažbu

Nová podlaha je záležitosť niekoľkých rokov, niekedy až desaťročí. Musíte sa preto poriadne rozhodnúť, aký materiál si vybrať. Medzi top materiály patrí nielen laminát, vinyl a drevo, ale aj keramická dlažba, ktorá má obrovské množstvo výhod.

Prečo by ste si mali vybrať keramickú dlažbu aj vy? Prečítajte si o jej výhodách, vďaka ktorým už nebudete na pochybách.

  1. Prírodný materiál

Dlažba je prírodný materiál, ktorý je vhodný do akéhokoľvek prostredia. Neobsahuje žiadne toxické látky, ktoré by vám mohli spôsobiť problémy.

239_libelle-g250

  1. Perfektná odolnosť

Keramická dlažba sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Pri správnej starostlivosti vám vydrží celé roky a je vhodná do akéhokoľvek prostredia. Niektoré typy keramiky najlepšie využijete v nekomerčnom prostredí, no iné sú vhodné aj do hotelov, obchodov alebo kancelárií.

  1. Veľké množstvo dizajnov

Z obrovskej ponuky farieb, dizajnov a prevedení si zaručene vyberie každý. Zvoliť môžete tmavé farby, svetlejšie odtiene alebo si vybrať niečo medzi. Obmedzovať sa nebudete ani v rozmeroch. Na svoje si prídu milovníci menších dlaždíc, ale aj obdivovatelia veľkoformátovej dlažby.

  1. Zdravotná nezávadnosť

Keramická dlažba je hypoalergénna a nemá žiadny špecifický zápach. Na jej povrchu sa nezdržiavajú nadmerné nečistoty ani baktérie.

245_libelle-g240

  1. Do vnútra, ale aj na záhradu

Keramická dlažba perfektne poslúži vo vnútri vášho bytu alebo domu, no inštalovať ju môžete aj na záhradu, balkón alebo terasu. Zladiť môžete interiér s exteriérom alebo zvoliť úplne odlišné dizajny a ozvláštniť tak priestor.

Aj vás zaujala keramická dlažba? Vyberte si z našej ponuky vonkajších a vnútorných typov v najvyššej kvalite.