Výhody svetlej podlahy

Svetlé odtiene sú momentálne veľmi populárne. Krémová, béžová, svetlosivá a biela zasiahla nielen steny a nábytok, ale aj podlahy. Prvenstvo si vyslúžili nielen kvôli príjemnému dizajnu, ale aj vďaka celej rade výhod. Aké sú ich najväčšie pozitíva?

110_legna-153

Svetlá podlaha - výhody a plusy

Jednoducho kombinovateľný dizajn

Pri zariaďovaní a rekonštrukcii domu alebo bytu sa snažíme o vytvorenie harmonického prostredia, v ktorom sa budeme cítiť maximálne príjemne. Každý z nás má iné preferencie a nábytok, pre ktorý sa dnes rozhodnete, sa vám už o pár rokov nemusí páčiť. Je preto veľmi dôležité, aby ste si zvolili univerzálnu podlahu, ktorú nemusíte meniť s každým novým zariadením.

A presne teraz nastupujú na scénu svetlé podlahy. Svetlejšie odtiene hnedej, sivej a bielej sú jednoducho kombinovateľné s akýmkoľvek štýlom nábytku a hravo ich zladíte s každou farbou.

pexels-victoria-borodinova-1648768 (1)

Presvetlený priestor

Nie každý z nás je požehnaný veľkým a svetlým bytom, do ktorého si môže dovoliť takmer každý dizajn podlahy. V prípade malých alebo tmavších bytov je svetlá podlaha jednoznačná voľba. Váš byt sa opticky zväčší a bude pôsobiť príjemnejšie. Je však vhodná aj do veľkým priestorov, ktorým pridá nádych jedinečnosti a elegancie.

Menej viditeľné škvrny a poškodenia

Aj tomu najpoctivejšiemu a najstarostlivejšiemu majiteľovi podláh sa sem-tam stane “nehoda”. Na podlahe sa objaví škvrna, šmuha alebo omrvinka - jednoducho niečo, čo narúša celkový vizuál. Zo skúsenosti vieme, že nedokonalosti na svetlých podlahách nie sú tak viditeľné, ako v prípade tmavších dizajnov.

podlaha_laminatova_laminat_parkety_plavajuca_podlahy_rezult

Ďalšie výhody svetlých podláh:

  • zjemňujú priestor
  • pôsobia minimalisticky a jednoducho
  • vytvárajú efekt čistoty
  • prach nie je až tak viditeľný
  • široký výber svetlých dekorov

Zaujímavý výber svetlých dekorov nájdete aj v našej ponuke. Vybrať si môžete laminátové podlahy, vinylové podlahy, drevené parkety alebo keramickú dlažbu. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie