Dokonalé plastové lišty k vašej podlahe

Pri výbere vhodnej podlahy musíte myslieť aj na doplnky. Doplnky k podlahe, medzi ktoré radíme napríklad podlahové lišty majú nielen estetický, ale aj praktický význam. Vybrať si môžete rôzne farby a materiály. V našej ponuke nájdete aj plastové lišty Cezar, o ktorých vám dnes povieme viac. 

Avšak ešte predtým si prečítajte, aká je funkcia podlahových líšt. Lišty k podlahe sú nevyhnutným doplnkom, pretože: 

 

  • vyplňujú priestor medzi podlahou a stenou
  • predlžujú životnosť podlahy 
  • zabránia vode dostať sa pod podlahu
  • dotvárajú dizajnový efekt v miestnosti

Plastové podlahové lišty

Jedným z kvalitných materiálov, z ktorého sa vyrábajú lišty je PVC. Vyznačujú sa prijateľnou cenou a dlhou životnosťou. V našej ponuke nájdete plastové lišty od spoločnosti Cezar. Na nahrávaní produktov do nášho e-shopu stále pracujeme, preto ak máte záujem o nejaký špecifický dekor alebo veľkosť, neváhajte nám svoje požiadavky predložiť telefonicky alebo e-mailom a spoločne nájdeme nejakú alternatívu. 

Medzi najväčšie výhody podlahových líšt Cezar patrí:

 

1. Dlhá životnosť

Podlahové lišty Cezar sú vyrobené z kvalitného PVC, ktoré vám vydrží celé roky. Plastové lišty môžete umiestniť do akejkoľvek miestnosti, a to bez toho, aby ste sa báli poškodenia podlahových líšt. Sú vhodné aj do náročnejších miestností, ako napríklad kúpeľňa alebo kuchyňa. 

 

2. Jednoduchá údržba

Pri každodennom čistení plastových podlahových líšt Cezar sa rozhodne nenarobíte. Lišty sú nenáročné na údržbu a čistenie vám nezaberie viac ako pár minút. Prach odstránite za pomoci metly alebo klasického vysávača a skvelým pomocníkom je aj vlhká handra alebo mop. 

3. Doplnky k podlahovým lištám

Ku každému baleniu podlahových líšt si môžete vybrať doplnky, medzi ktoré patria spojky, pravé a ľavé ukončenia, rohy a kúty. Lišty nemusíte zrezávať a sami si vyberiete, koľko doplnkov vaša miestnosť potrebuje. 

 

4. Široká ponuka farieb a dekorov

Výber farieb a dekorov je naozaj nekonečný. Ak hľadáte bielu klasiku, svoju dokonalú lištu zaručene nájdete. Potešíme vás aj vtedy, ak potrebujete lištu s dreveným dekorom v tmavom alebo svetlom odtieni. 

Kontaktuje nás

Pokiaľ ste na našom e-shope nenašli svoju veľkosť, typ, či farbu, neváhajte nás kontaktovať. Navštíviť môžete aj náš showroom v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej.