drevené parkety - Clickový systém-dub COTTAGE 1R-2G

Kód: WM-1AL21ESL39W-1
ZADARMOZADARMO
photo 2022 04 07 16 30 24
€44,70 / m² €53,64 vrátane DPH
Skladom (59,736 m²)

drevené parkety - Clickový systém-dub COTTAGE 1R-2G

SUPERMATNÝ LAK. KARTÁČOVANÝ 4MV
Výrazný rustikálny charakter, ostré kontrasty farieb a vzorov dreva, veľké uzly, až 15% prvkov série môže obsahovať beľové drevo s obmedzením povrchu a asi 40% prvkov série môže obsahovať beľové drevo na 20% povrchu. Dostupné aj v unikátnom triedení.

Povrchová úprava: supermatný lak. kartáčovaný 4mV

Rozmery:1080 x 182 mm

Hrúbka: 144 mm

Nášľapná vrstva: 3.5 mm

Druh dreva: dub

Záruka: 30 rokov

1 balenie: 1.572 m2

Vlastnosti: Click systém Barlock 2Gc, vhodný pre podlahové kúrenie

    4-stranné mikro úkosy

  TVRDÉ DREVO

    PODLAHOVÉ KÚRENIE: ÁNO

     

Detailné informácie

Podrobný popis

Expresívne trojvrstvové drevené podlahy

Kolekcia drevených podláh vo vzore 1-radová plná doska a 3-radová lamela v zložení dub, jaseň a exotika. Každý model z kolekcie zaujme svojou nádherne klasickou krásou vylepšenou polomatným alebo matným lakom, EKO olejom a sofistikovanými odtieňmi, ktoré dokresľujú rôzne farebné škvrny. V ponuke sú hladké povrchy (Square Edge), módny kefovací efekt, ale aj skosené a mikroskosené dosky. Podlahy je možné inštalovať na systém podlahového vykurovania.

Podlahy Baltic Wood sú vyrábané iba z prírodného dreva, a preto sa odtieň, výskyt hrčí, prstencový vzor a štruktúra jednotlivých prvkov – dosky, lamely a pod. – môžu navzájom líšiť, ako aj vo vzťahu k priloženým fotografiám zahrnutých vo všetkých marketingových materiáloch Baltic Wood. Prirodzenú odchýlku si možno všimnúť pri porovnaní finálneho produktu so vzorkami prezentovanými na expozícii. Rôznorodosť dreva je prirodzenou vlastnosťou tejto ušľachtilej suroviny, ktorá určuje jej krásu a jedinečnosť.

Ak ste si vybrali druh dreva a typ povrchovej úpravy podlahy, teraz je čas popremýšľať o montáži. Je to dôležitá práca – starostlivá inštalácia dosiek v súlade s návodom na daný typ podlahy zaručí jej službu na dlhé roky, poskytne pohľad lahodiaci oku a poskytne dôkaz, že výber Baltického dreva bola správna vec, čo treba urobiť. Tu je niekoľko tipov na montáž.

Montáž bez lepidla
BALTIC LOC™ 2G a 5G – dva najmodernejšie podlahové montážne systémy bez lepidla, ktoré ponúka Baltic Wood. Uľahčujú rýchlu inštaláciu podlahy (v prípade 5G – 1m2 = 1 minúta práce) a nevyžadujú použitie iného náradia.

Tradičná montáž
Pre tých, ktorí uprednostňujú klasické riešenia, Baltic Wood ponúka podlahy s tradičným montážnym systémom s použitím lepidla. Montážny systém T&G zaručuje odolný spoj a maximálnu stabilitu spoja.

Podlahové kúrenie
Vybrané dreviny, napr. dub, jaseň, merbau, perfektne sa uplatní v podlahách s podlahovým kúrením. Využite naše tipy na montáž a buďte si istí, že dosky Baltic Wood vám budú slúžiť mnoho rokov.

Potrebujete pomoc?
Všetkým, ktorí sa rozhodnú zostaviť podlahu svojpomocne, ponúkame podrobné pokyny, ktoré túto úlohu uľahčia.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené parkety
Záruka: 30 rokov
Hmotnosť: 9.1 kg
kolekcia: Melody Kolekcia
? Farba: Svetlo - hnedá
? Rozmer: 1080 x 182 mm
Materiál: Drevené
? Montáž: Jednoduchý CLICK Systém
nálada: prírodná
Hmotnosť balenia: 9,1 kg
Štýl: Klasický, Moderný, Rustikálny, Vzhľad dreva
formát: doska
? Hrúbka: 144 mm
Záruka: 30 rokov
Nášľapná vrstva: 3,5 mm

Brand introduction

Brand introduction 2

European Producer of three-layered wooden floors

Promotional film Baltic Wood

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: