Keramická dlažba 8x44.25 (cm) - YOSEMITE BEIGE-dizajn dreva - steny + podlaha - exteriér + interiér

Kód: MON/009
€32,29 –40 %
YOSEMITE PLACKET BEIGE
€32,29 –40 % €19,17 / m² €23 vrátane DPH
Skladom (59,85 m²)

Textúra a teplé farby kolekcie Yosemite ponúkajú spojenie s prírodou a každý jeden vzor sa vyznačuje autentickosťou a jemnosťou, ktorá je výzvou pre naše zmysly. Každý kus je jedinečný.

Veľkosť (cm) 8x44.25
Balenie /m 2 1.05
Hrúbka (mm) 8
Váha (kg/krabica) 18.62
Krabice na palete 65
2 / paleta
68.25
Kg/paleta 1,225

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte v našom internetovom obchode, kde vám prinášame nadčasový šarm a univerzálnosť keramických dlažieb s dotykom prírodnej krásy. Predstavujeme našu kolekciu Keramických Dlažieb 8x44.25 (cm) - YOSEMITE BEIGE PLACKET, navrhnutú tak, aby vaše vnútorné aj vonkajšie priestory získali sofistikovanosť a štýl.

S ich dreveným dizajnom tieto keramické dlažby ponúkajú jedinečnú kombináciu rustikálneho šarmu a súčasnej elegancie. Inšpirované drsnou krásou Yosemite BEIGE, tieto dlažby prinášajú do vašich stien a podláh teplo a textúru dreva, vytvárajúc priaznivú atmosféru v každej miestnosti.

Vyrobené s presnosťou a pozornosťou k detailom, naše dlažby Yosemite BEIGE Placket sú ideálne pre vnútorné aj vonkajšie použitie, pridávajúc charakter a hĺbku vášmu domovu. Bez ohľadu na to, či renovujete kuchyňu, kúpeľňu alebo terasu, tieto všestranné dlažby určite urobia dojem.

STN vám prináša kvalitu a odolnosť, zabezpečujúc, že váš investičný do nášho sortimentu Keramických Dlažieb 8x44.25 (cm) - YOSEMITE BEIGE PLACKET obstojí skúšku času. Transformujte svoj domov s prírodnou krásou dreva a praktickosťou keramických dlažieb. Nakupujte teraz a zažite dokonalú kombináciu štýlu a funkcionality.

Technické vlastnosti a balenie

Obklady na stenu       Podlahové dlaždice                   Porcelán                               Matný                           De tónované

                                                                

      Odolnosť proti mrazu                      RELIÉF

                                        

 

Technické vlastnosti Stredná hodnota
Adsorpcia vody E < 0,5 %
Odolnosť Mohs 7
Odolnosť proti oderu PEI 3
Odolnosť proti mrazu Áno
Odolnosť Voči chemickým produktom Odolať
Protišmykové dlaždice trieda 1
Neprítomnosť olova Odolať

 

Harmonizovaná technická špecifikácia : EN 14411: 2016

 Veľkosť

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramická dlažba s imitáciou dreva
Záruka: 15 rokov
Hmotnosť: 18.62 kg
kolekcia: monopole - YOSEMITE
? Farba: Béžová
Materiál: Keramika / Porcelán
? Montáž: lepidlo
nálada: prírodná
Štýl: Vzhľad dreva
formát: malá doska
Povrch: Matný
? Hrúbka: 8 mm
? Použitie: Interiér, Exteriér

YOSEMITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Monopole Ceramica je jednou z popredných značiek keramickej dlažby a obkladov na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a odvtedy sa zameriava na výrobu keramických produktov vysoko kvalitnej úrovne. Ich produkty sú známe svojou vysokou estetickou hodnotou, trvanlivosťou a výnimočným dizajnom.

V súčasnosti má Monopole Ceramica pobočky v mnohých krajinách sveta, vrátane Spojených štátov, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších. Ich sortiment zahŕňa rôzne druhy keramickej dlažby a obkladov, vrátane imitácie dreva, kamena, mramoru a betónu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Monopole Ceramica je vytvárať keramické produkty, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi a požiadavkami zákazníkov. Ich produktový sortiment sa preto neustále mení a vylepšuje sa v snahe ponúkať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť sa vždy snaží ísť s dobou a predstaviť nové trendy, aby sa stala lídrom na trhu keramickej dlažby a obkladov.

Monopole Ceramica sa snaží byť ekologická a udržateľná. Ich produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov a vyrábajú sa s minimálnym množstvom odpadu. Spoločnosť investuje do moderných technológií a procesov výroby, aby minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie a snažili sa znižovať svoju uhlíkovú stopu.