Objavte svoju ideálnu podlahu s FloorFit

Predstavujeme vám FloorFit - vášho konečného spoločníka pri predstavovaní dokonalej podlahy pre váš priestor. Či už začínate s rekonštrukciou domova alebo len hľadáte inšpiráciu, náš inovatívny nástroj je navrhnutý tak, aby zvládol všetky vaše otázky a preferencie ohľadom podlahy.

Ponořte sa do tvorivého procesu a prenesiete svoju víziu na skutočnosť s FloorFit od BerryAlloc. Od výberu správnej veľkosti dosky po harmonizáciu s vaším existujúcim nábytkom, tento nástroj je kľúčom k odomykaniu sveta možností a nájdeniu podlahy, ktorá vám obom a vášmu životnému štýlu bude vyhovovať.

Preskúmajte našu širokú škálu podlahových možností, vrátane laminátu, vinylových dosiek a dlaždíc, vysokotlakových podláh a parkiet. Jednoducho nahrajte obrázok z akejkoľvek miestnosti vo vašom dome - či už ide o útulnú obývaciu izbu, rušné kuchyne, pokojné spálne alebo osviežujúce kúpeľne. FloorFit vás odborne naviguje k podlahe, ktorá rezonuje s vašim jedinečným vkusom a preferenciami.

Pre profesionálov a nadšencov ponúkame preddefinované miestnosti, ako sú reštaurácie, maloobchody a verejné priestory, umožňujúce vám experimentovať s vzormi a farbami podľa vašich profesionálnych alebo osobných potrieb.

Ste pripravení premeniť svoj priestor? Tu je, ako to funguje:

 

  1. Foti: Zachyťte obraz vášho priestoru alebo vyberte z našej galérie.

  2. Foti: Zachyťte obraz vášho priestoru alebo vyberte z našej galérie.

  3.  FloorFit: Keď nájdete svoju ideálnu podlahu, podeľte sa o ňu s priateľmi a rodinou.

Pustite svoju kreativitu na uzdu a nechajte sa viesť FloorFit. Treba však pamätať, že parkety a nelakovaný laminát sa neodporúčajú do kúpeľní. Okrem toho by užívatelia zo Škandinávie mali vedieť, že naše podlahy nemožno inštalovať v kúpeľniach kvôli špecifickým stavebným predpisom.

Aj keď sa náš nástroj snaží poskytnúť presnú reprezentáciu našich podláh, mali by ste si byť vedomí, že farba, vzhľad a mierka sa môžu líšiť od skutočnosti. Vstúpte do sveta podlahy s FloorFit - vašou cestou k nádherne premenenému priestoru!

 
 
 

 

 click here, please