Podložka Cezar pod plávajúcu podlahu s ochranou proti vlhkosti 2 mmPRO SOUND PROTECT+ - vhodné pre podlahové vykurovanie

Kód: 8881
New
Značka: Cezar
€3,88 / m² €4,66 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa
Hrúbka  2mm
Nárazová zvuková izolácia  19 dB
Podlahové vykurovanie Áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti v závislosti od individuálneho nastavenia monitora.PRO Sound Protect+ je fyzikálne zosieťovaná polyolefínová pena s uzavretými bunkami. Je laminovaná metalizovanou fóliou ako vrstvou na reguláciu vodných pár. Fólia má 6 cm presah a lepiaci pásik pre tesné spojenie podkladových vrstiev a lepšiu odolnosť proti difúzii vodných pár. Podložka je vyrobená bez freónov (freón) a HCFC (hydrochlórfluórovaných uhľovodíkov), neobsahuje zmäkčovadlá ani ťažké kovy alebo iné nebezpečné látky. Podložka je použiteľná na laminátové plávajúce podlahy a parkety. Vlastnosti: Veľmi vysoká ochrana proti vlhkosti (nie je potrebná parotesná fólia). Ideálne zlepšenie nárazového zvuku a zníženie kročajového hluku. Vysoká pevnosť v tlaku. Veľmi nízky tepelný odpor, a preto je ideálny pre podlahové vykurovanie.

Nárazové zvuky: Nárazové zvuky spôsobujú kroky, ktoré sa šíria do okolitých miestností.

Tlaková sila: Podložku nie je možné vystavovať nepretržitému tlaku a deformácii, aby sa nepoškodil zámkový systém na vašej laminátovej podlahe. Vysoká deformácia môže poškodiť clickové spojenie na laminátovej podlahe. Podložka má schopnosť odolávať záťaži v clickovom spojení, čo spôsobuje redukciu veľkosti. Táto schopnosť sa označuje ako tlaková sila.

Kompenzácia nerovnosti: Vďaka asymetrickému tvaru povrchu podložky, kde na jednej strane je hladká a na druhej strane je nerovná, je možné prispôsobovať podklad a vyrovnávať akúkoľvek nerovnosť povrchu.

Chráni podlahu pred ohybom počas jej využívania, ako aj pred poškodením zámkového systému v laminátovej podlahe.

 

Tepelná izolácia: Podložka vďaka svojím izolačným parametrom vytvára bariéru voči studenej podlahe, čo zabraňuje tepelným stratám. Vďaka tomu sa znížia náklady na

vykurovanie a zabezpečí sa tepelný komfort pre obyvateľov.

Ochrana pred vlhkosťou: Vlhkosť je najhorším nepriateľom dreva a drevo imitujúcej podlahy.Spôsobuje výskyt nechcených mikroorganizmov a húb. Zloženie podložky chráni predvlhkosťou, čím sa zlepšuje životnosť podlahy.Parameter štandardnej odchýlky sa uvádza pri podložkách s integrovanou parozábranou.

Reakcia na oheň: Táto trieda stanovuje horľavosť materiálu. Podlahová izolácia sa klasifikuje podľa reakcie na oheň.

Vyhrievaná podlaha: Vďaka inovatívnej technológií výroby sa táto podložka vyrába z

materiálov s najnižšou mierou tepelného odporu, čím sa umožní prenos horúceho

vzduchu do miestností. Okrem toho môže mať podložka otvory, ktoré umožnia

ideálny prestup tepla z vykurovacieho systému do podlahy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.3 kg
kolekcia: cezar -underlays
Materiál: polyolefínová pena
miera zmenšenia dopadového hluku: ~19dB
? Hrúbka: 2 mm
? Použitie: Interiér

Podložka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.