Podložka pod vinylovú podlahu Dreamtec+ (Berry Alloc) 1,5 mm

Kód: 63000027
Novinka Vodeodolný
Neohodnotené
€5,25 / m² €4,38 bez DPH
Skladom u dodávateľa

 

Podložka pod vinylovú podlahu Dreamtec+ - Berry Alloc 1,5 mm

Odber možný iba na celé balenie ( 1balenie = 10m2)

Vhodná s podlahovým kúrením.

Hrúbka : 1,5 mm

Redukcia hluku: 20db

tepelná odolnost: 0.043 m2 K/W

šírka: 1,18 m

1 Balenie : 8,5 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša podložka Dreamtec + znižuje hluk a vyrovnáva malé chyby na vašom podklade. Pri správnej inštalácii funguje aj ako bariéra proti vlhkosti. Navyše jej hladký povrch umožňuje voľne sa pohybujúcej plávajúcej podlahe po podložke, čo je dôležitý faktor počas jej životnosti.

Tlakovo odolná penová netkaná textília s protišmykovým povrchom a integrovanou vrstvou vodnej pary.

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu (podložka na podlahu)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.28 kg
Balenie: 8,5 m
? Hrúbka: 1,5 mm
Šírka: 1,18 m
tepelná odolnosť: 0.043 m2 K/W
Záruka: 2 roky

  Berry Alloc ponúka množstvo materiálov a dizajnov podláh, ktoré môžete použiť v byte alebo dome, ale aj v komerčných priestoroch. Široká škála produktov sa vyznačuje prvotriednou kvalitou, odolnosťou, dlhou životnosťou, jednoduchou údržbou a v neposlednom rade, rozmanitosťou dekorov. V ponuke nájdete laminátové podlahy a vinylové podlahy v svetlých sivých odtieňoch, naturálnych hnedých prevedeniach, ale aj tmavé farby, ktoré si rozhodne zamilujete. 

Vyberte si štýlový laminát alebo vodeodolný vinyl, a oživte svoju spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu, kúpeľňu alebo chodbu. Niektoré dekory verne imitujú drevo, iné kopírujú kameň a iné materiály. 

To však nie je všetko, čo Berry Alloc charakterizuje. Spoločnosť sa snaží znižovať negatívny dopad na našu planétu, preto sú všetky produkty vyrobené udržateľným spôsobom

Niet teda pochýb, že podlahy od Berry Alloc sú správnou voľbou do vašich domácností. 

Kolekcia Berry Alloc Pure je podlahou, ktorá nezobudí Vaše deti, keď sa plížite dovnútra. Podlaha, ktorá je neuveriteľne jednoduchá na inštaláciu. V kolekcii Pure si môžete vybrať buď dosky alebo dlaždice podľa Vašim predstáv. 

Odviažte sa. Nainštalujte si dosky v tvare rybej kosti alebo sa inšpirujte jedným z našich mnohých ďalších vzorov. 

Naše dlaždice zase potešia tradicionalistov a milovníkov trendov. Tieto dlaždice kombinujú prírodu s pocitom tepla. Perfektné pre ten útulný a domáci pocit. Celá kolekcia Pure sa dodáva s vrstvou oteru 0,55 mm, čo je ideálne pre obytné aj komerčné použitie

 

Pure brožúra Pure leták Pure  technický list Pure výmena dosiek