Príslušenstvo na pripevnenie soklových líšt Cezar na stenu - Klipy + rozpery

Kód: 4995
Neohodnotené
Značka: Cezar
€11,55 / balenie
Skladom u dodávateľa

Klipy a rozpery na soklové lišty

Chcete pripevniť lištu na stenu bez použitia lepidla?

Klipy na soklové lišty Cezar je možné použiť pre kolekciu Masterline, MDF, Elegance LPC-50, Elegance LPC-51 a SUPER

1 belnie = 25ks (klipov) + 25ks (rozpier)

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Systém príchytiek

MOUNTING CLIP sa používa na pripevnenie soklových líšt s vyhradeným montážnym kanálom. Zabezpečuje pevné a zároveň elastické upevnenie profilu na stenu s možnosťou odpojenia lišty v prípade potreby. Súčasťou sady je DIŠTALÁČKA, vďaka ktorej môžeme spodnú časť soklovej lišty odkloniť od steny a prekryť tak väčšiu dilatačnú škáru medzi podlahou a stenou. V závislosti od zakrivenia stien sa odporúča inštalovať spony 30-40 cm od seba. Montážnu príchytku s rozperou je možné použiť na profily z polystyrénu, MDF, penového PVC alebo podobných materiálov.

 

Príslušenstvo je určené pre lišty cezar, napríklad túto: https://www.at-obklad.sk/mdf-podlahova-lista-v-82-mm-biela-farba/

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné nástroje a čistiace prostriedky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: plast - PVC ( polyvinyl chloride )
? Montáž: systém príchytky, pomocou skrutiek

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.