Zatesňujúci pás proti vlhkosti na soklové lišty a rohy (20 m) - SELITstop®
Tesniaca páska pre lišty a rohy stenien – ochrana pred vlhkosťou a plesňami
- Chráni soklové lišty a podlahy pred vzlínajúcou zvyškovou vlhkosťou
- Zabraňuje tvorbe plesní
- Pre ľahké spracovanie pomocou uhla ohybu a pomocných línií
| Rozmery: | 7.5 cm x 20 m |
| Samolepiace: | Áno |
| Materiál | XPS-Pena+ PET-Film |
| Odolnosť voči difúzii vodnej pary (SD) | ≥100m |
Podrobný popis
Samolepiaca ochrana soklov, podlahy a stien proti vlhkosti
Zabráňte poškodeniu spoja steny vlhkosťou! Samolepiaci ochranný pás SELITstop® Molding Protection Belt sa ľahko pripevňuje v rohu steny a podlahy vďaka uhlu ohybu a poskytuje tak účinnú ochranu pred zvyškovou vlhkosťou a tvorbou plesní na soklových lištách.lahové kúrenie.
|
Jednoduché prilepenie vďaka ohnutému ohybu |
Inštalácia ochranného pásu SELITstop®
Sprievodca krok za krokom
Pripevnite ochranný pás SELITstop® Molding Protection Bel priamo na povrch AquaStop™ (priamo na fóliu na ochranu proti vlhkosti alebo podložku s integrovaným systémom ochrany proti vlhkosti, ako sú kombinované produkty zo série SELITAC®, SELITFLEX® a SELITPRO®).
- Prilepenie pásky - Pásku zarovnajte so samolepiacim povrchom smerom nadol v pravom uhle k stene. Stiahnite lepiaci kryt a zatlačte pásku nadol. Uistite sa, že záhyb je umiestnený presne v rohu napojenia na stenu.
- Maskovanie rohov miestnosti - Pre rohy miestnosti odstrihnite a preložte pásku pri samolepiacej polovici až po záhyb tak, aby sa spodné okraje prekrývali.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výpredaj skladových zásob |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4002245701663 |
| Materiál: | XPS/PET |
| kolekcia: | SELITstop |
| Spôsob inštalácie: | Self Adhesive (no glue needed) |
| ? Hrúbka: | 0.2mm |
| Water vapour diffusion resistance (SD):: | ≥ 100 m |
SELITstop® Moulding Protection Belt - Demonstration / Demonštrácia:
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



