Vysokotlakové podlahy- Atlas -HRÚBKA 9mm - Vodeodolný

Kód: 62002141
Vodeodolný
Značka: Berry Alloc
€41,09 / m² €49,31 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa

Vysokotlakové podlahy- Bergen Oak Shipdeck -HRÚBKA 9mm - Vodeodolný

Rozmery 1207 x 198 x 9+2 mm
Loc systém High tec loc
Trieda záťaže AC6
 1. Maximálne pevný hliníkový zámok. 
 2. Vysoká odolnosť voči nárazom či ťažkým predmetom, ktoré vám padnú na podlahu. 
 3. Odolnosť voči poškriabaniu, napríklad pri presúvaní nábytku. 
 4. Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládnu všetci šikovnejší domáci kutily.
 5. Nenáročná údržba, ktorá si vyžaduje len minimálne úsilie. 
 6. SilentSystem – podložka pod podlahu, ktorá znižuje hluk až o 19dB. 
 7. 100% vodeodolnosť, vďaka čomu je podlaha vhodná aj do kúpeľne. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo znamená HPF? 

HPF je skratka pre anglický názov “high pressure floors”, čo môžeme volne preložiť ako vysokotlakové podlahy, alebo podlahy, ktoré odolávajú aj vysokej záťaži. Jedná sa o výnimočne pevné podlahy, ktoré sú maximálne odolné.

HPF od Berry Alloc 

V našej ponuky nájdete vysokotlakové podlahy od značky Berry Alloc. Vytvárajú harmóniu medzi štýlovým dizajnom, vysokou kvalitou a dychvyrážajúcou eleganciou. High pressure floors od Berry Alloc sú najtvrdšie podlahy na trhu, preto zdobia objekty s vysokou frekvenciou, ako napríklad letisko Heathrow. Sú vhodné do rušného prostredia, v ktorom sa denno-denne vyskytuje obrovské množstvo ľudí, no perfektne zapasujú aj do bežných domácností. 

Výhody HPF 

Medzi najväčšie výhody vysokotlakových podláh od Berry Alloc patrí: 

 1. Maximálne pevný hliníkový zámok. 
 2. Vysoká odolnosť voči nárazom či ťažkým predmetom, ktoré vám padnú na podlahu. 
 3. Odolnosť voči poškriabaniu, napríklad pri presúvaní nábytku. 
 4. Jednoduchá inštalácia, ktorú zvládnu všetci šikovnejší domáci kutily.
 5. Nenáročná údržba, ktorá si vyžaduje len minimálne úsilie. 
 6. SilentSystem – podložka pod podlahu, ktorá znižuje hluk až o 19dB. 
 7. 100% vodeodolnosť, vďaka čomu je podlaha vhodná aj do kúpeľne. 

Prečo sú HPF podlahy tak populárne?

Kolekcie HPF od Berry Alloc sú veľmi obľúbené najmä kvôli tomu, že sa jedná o najpevnejšie podlahy na trhu. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam a jedinečnému dizajnu, ktorý je naozaj na vysokej úrovni, sa okamžite stali jednými z najpredávanejších podláh na svete. Krásny vzhľad dreva a zaujímavé rozmery jednotlivých lamiel im len pridávajú na atraktivite. 

Kolekcia Grand Avenue a Grand Majestic

Pre tieto dve kolekcie sú charakteristické zaujímavé rozmery dosiek – Grand Avenue má šírku 24 cm a Grand Majestic až 30 cm. Obe kolekcie sú vysoké až 2,4 m. Jedná sa o naozaj unikátny formát podlahových líšt. 

Dekory kolekcií Grand Avenue a Grand Majestic

Krásne dekory HPF verne imitujú drevo a povrch má veľmi detailnú štruktúru, ktorá vás zaujme nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Mnohé z našich drevodekorov sú ošetrené olejom.

Vysokotlakové podlahy sú mimoriadne odolné – skladajú sa z ôsmich rôznych vrstiev, vrátane robustnej oterovej vrstvy odolnej proti poškriabaniu (trieda AC6), vodeodolného HDF jadra a integrovanej zvuk-izolujúcej podložky, ktorá je navrhnutá tak, aby odolával aj vyššej záťaži. Okrem toho, podlahy sú 100% vodeodolné, vďaka čomu ich umiestnite kdekoľvek v dome alebo byte. 

Udržateľnosť na prvom mieste

HPF od Berry Alloc sú vyrobené v Nórsku a pri procese tvorby sa využívajú 100% udržateľné suroviny a výrobné procesy. Podlahy majú navyše extrémne dlhú životnosť. Použité materiály sú vybrané tak, aby vydržali čo najdlhšie nielen pri domácom, ale aj komerčnom využívaní. 

HPF od Berry Alloc – kolekcie

Kolekcia Original - 41 dekorov

Rozmery 1207 x 198 x 9+2 mm
Loc systém High tec loc
Trieda záťaže AC6

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podlaha
Záruka: doživotná záruka bytové priestory/ 10 ročná záruka komerčné priestory
Hmotnosť: 8.73 kg
kolekcia: BERRY ALLOC - ORIGINAL
? Farba: Hnedá
Materiál: Vodeodolné HDF
? Montáž: Jednoduchý CLICK Systém
nálada: tmavá
Štýl: Kamenný vzor
formát: doska
? Hrúbka: 9 mm
Záťažová trieda: 23 -34
? skosené hrany: bez drážky
? podložka: 2 mm

Montáž vysokotlakových podláh

videá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mceclip0-15


O BerryAlloc®

BerryAlloc® ponúka širokú škálu interiérových riešení pre rezidenčné a komerčné projekty, od laminátových, vinylových a parketových podláh až po panely na stenu. Rozsiahly sortiment produktov BerryAlloc® má doživotnú záruku, je odolný a spĺňa súčasné estetické a technické požiadavky: kvalita, rozmanitosť povrchových úprav, odolnosť, životnosť a jednoduchá inštalácia.

Na základe trendov a najnovších technologických vylepšení sa snažíme inšpirovať a potešiť našich zákazníkov. Objavte naše vinylové alebo laminátové podlahy so vzhľadom prírodného kameňa alebo dreva do vašej obývačky, spálne, predsiene, kúpeľne, kuchyne alebo domácej pracovne. Alebo si vyberte parketovú podlahu pre autentický vzhľad a dojem. BerryAlloc® má určite úžasné podlahové riešenie pre každý priestor.

Snažíme sa tiež znižovať náš vplyv na životné prostredie a rásť udržateľným spôsobom ako zisková spoločnosť.

Zdravé vzťahy so zákazníkmi sú kľúčom k našej snahe o zvýšenie trvanlivosti našich produktov a služieb. Preto neustále investujeme do zlepšovania kvality produktov. Náš výrobný tím v Belgicku pozostáva zo skúsených a zanietených ľudí, vďaka ktorým vaše skúsenosti s podlahami vyniknú oproti konkurencii.

BerryAlloc® je súčasťou skupiny Beaulieu International Group.

 

O Beaulieu International Group

Beaulieu International Group (BIG) je celosvetovým špecialistom na surové chemické materiály (polyméry), polotovary technických riešení (priadze, vlákna, technické textílie) a je lídrom v širokom sortimente podlahových krytín pre rezidenčné a komerčné trhy (vinyl role, vinylové dosky, laminát, parkety, koberce, ihlová plsť, umelá tráva a rohože), ako aj poťahové látky.

B.I.G. má sídlo v Belgicku a celosvetovo zamestnáva 4 700 ľudí. Máme výrobné závody v 17 krajinách po celej Eurázii, Amerike a Oceánii a poskytujeme služby zákazníkom v 140 krajinách. B.I.G. zaznamenala v roku 2020 obrat 1,7 miliardy Eur.

V Beaulieu International Group pracujeme, máme ciele a vášeň pre budovanie budúcnosti.

Náš podnikateľský duch a ambície sú hnacím motorom trvalej pridanej hodnoty pre zákazníkov, zamestnancov, dodávateľov, akcionárov a spoločnosť, v ktorej pracujeme.