Cezar - Koncový profil pre LVT panely hliníková anóda 5,1mm 2,7m Strieborná

Kód: CEZAR/807282
€11,32 / ks €13,58 vrátane DPH
Skladom (11 ks)

Koncový Profil Pre LVT panely CL hliník

dĺžka: 2,7 m
výška: 7,9mm
šírka: ∼30mm
odporúčaná hrúbka laminátu: 5,1 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncový Profil pre LVT panely - Hliníková anóda 2,7m (Strieborná farba)

Profily Cezar LVT sú určené pre moderné luxusné vinylové podlahy. Nasledujúce profily sú praktickým a estetickým spojením pre vinylové povrchy, zakrytie medzier, dekory schodiskových nosov. LVT profily sú tiež skvelým riešením na konečnú úpravu panelových podláh.

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, v závislosti od nastavenia vašej počítačovej / smartphone obrazovky.

materiál: Hliník
vzor: Jednofarebný
dokončenie: Eloxované / Anodizované
farba: Strieborná
farebný symbol: C0
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prechodové lišty a profily
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1.5 kg
kolekcia: Cezar - Hliník / Aluminum Profil
? Farba: Strieborná
Materiál: hliník
formát: profil
Povrch: Anodizované / Anodised
Dĺžka: 2,7m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.