Ochranná fólia proti vlhkosti BASIC IZO PAR 2x6m

Kód: 684814
New
Značka: Cezar
€0,73 / m² €0,88 vrátane DPH
Skladom u dodávateľa

 

Hrúbka 0.2mm
Podlahové vykurovanie Áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplňujúce informácie

Farby sa môžu mierne líšiť od skutočnosti v závislosti od počítačového nastavenia. Ochranná fólia proti vlhkosti vyrobená z polyetylénu sa využíva na pokrytie podlahy, stien, strechy, čím chráni steny stavebnej konštrukcie pred vlhkosťou, ktorá vzniká dôsledkom vlhkosti prenikajúcej zvnútra. Výrobok má CE značenie a bol vyrobený v súlade s normou PN-EN 13984:2006+A1:2007.

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
kolekcia: cezar -underlays
Materiál: polyetylén
? Hrúbka: 0.2mm

Podložka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.