Podložka pod vinyl sivá+ Odber možný na metre

Kód: 299
Novinka Tip
2 hodnotenia
Značka: Magic Floors
€3,49 –23 %
podlozka
€3,49 –23 % €2,70 / m² €2,25 bez DPH
Skladom

Podložka sivá pod vinylovú podlahu, hrúbka  2 mm.

Odber možný na metre

Výhody: vylepšuje komfort položenej podlahy a predlžuje životnosť, tlmí zvuk až do 13 dB, vynikajúci pomer ceny a kvality, hygienicky a ekologicky nezávadná.

Vhodná pre podlahové kúrenie. 

Minimálna objednávka - 1 balenie, rolka = 10 m² 

Detailné informácie

Podrobný popis

1. pod vinylové podlahy

2. vhodná aj na vyššie zaťaženie

3. vhodná pre podlahové kúrenie

Dodatočné parametre

Kategória: Podložka pod podlahu (podložka na podlahu)
Hmotnosť: 4 kg
? Farba: sivá
? Hrúbka: 1,4 mm
Záruka: 2 roky

stiahnuť

Značka Magic Floors má široké portfólio produktov, medzi ktorými nájdete vinylové a laminátové podlahy, ale aj doplnky potrebné na inštaláciu. Sídlo majú v belgických Antverpách, no ich kancelárie nájdete v rôznych mestách v celej Európe.

Špecializujú sa na veľkoobchodnú a celosvetovú distribúciu rôznych kvalitných podláh a príslušenstva. V ponuke nájdete laminátové podlahy, lišty, vinylové podlahy a príslušenstvo potrebné na montáž a inštaláciu.

pexels-pixabay-534151

Spojenie skvelej ceny, dostupnosti a atraktívneho dizajnu z nich robí jednu zo špičkových firiem na trhu. Produkty neustále prispôsobujú tak, aby sa odrážali od súčasných trendov v interiérovom dizajne.

Produktové porfólio Magic Floors

V ponuke nájdete moderné prevedenia, rustikálny štýl, elegantné dizajny, ale aj naturálnu klasiku. Vybrať si môžete aj z pomôcok, ktoré zaručene využijete pri inštalácii podlahy.

Podlahové lišty si môžete si prispôsobte odtieňu podlahy. Zvoliť môžete aj bielu farbu, ktorá je univerzálna a zapasuje k akémukoľvek typu podlahy. Žiadna podlaha sa nezaobíde ani bez podložky, ktorá slúži ako izolácia a mierne vyrovnáva povrch.