Polystyrénové lišty - LPC-23- 68,4x15,3mm Cezar L=2,44m

Kód: 101 899188 T101 862489 150 899201 Zvoľte variant
New
Značka: Cezar
€11,32 / ks €11,82 / ks €13,34 / ks od €11,32 / ks
Skladom (36 ks) Skladom u dodávateľa Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Variant

Polystyrénové lišty - LPC-23- 68,4x15,3mm Cezar L=2,44m

Soklová lišta Elegance predstavuje elegantný doplnok k podlahe. Je vyrobená z extrudovaného polystyrénu, materiálu, ktorý zabezpečuje tepelnú izoláciu a je vodeodolný. Je to praktické zakončenie podlahy a zároveň prepojenie so stenou. 

Rozmery: 2440 x 68,4 x 15,3 mm

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Polystyrénové lišty - LPC-23- 68,4x15,3mm Cezar L=2,44m 

Lišty Elegance od Cezar

Elegantné lišty vyrobené z extrudovaného polystyrénu predstavujú nové výrobky, ktoré si postupne získavajú uznanie medzi najnáročnejšími zákazníkmi. Okrem elegantného vzhľadu majú viacero výhod, medzi ktoré patrí možnosť zvoliť si farbu lišty podľa Vašej steny. Tým lišta vytvorí akýsi monolit s atraktívnym vzhľadom. Medzi ďalšie výhody patrí odolnosť voči vlhkosti, možnosť zakryť káble pre elektrické spotrebiče, ako aj ukončenie papierových tapiet a v neposlednom rade je to trvácnosť výrobku.

 

Okrem toho elegantné lišty sa jednoducho režú a montujú a po ich inštalácií vznikajú neviditeľné spoje. Elegantné lišty sa pripevnia pomocou rýchloschnúceho lepidla stuccowork - Creativa. Široká škála rôznych veľkostí a tvarov vám umožní zladiť ten správny výrobok s vašim apartmánom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Soklové lišty
Záruka: 2 roky
kolekcia: Cezar soklové lišty Elegance
? Farba: Biela
? Rozmer: 2440 x 68,4 x 15,3 mm
Výška mm: 68,4
Materiál: polystyrén
? Montáž: pomocou skrutiek
nálada: svetlá
Štýl: jednofarebné
formát: podlahová lišta

YouTube videos

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.