Lepidlo Creativa - na lepenie dekoratívnych prvkov-300 mI

Kód: 881688
€15,45 / ks €18,54 vrátane DPH
Skladom (14 ks)

Super silné montážne lepidlo na lepenie dreva, kameňa, keramiky, umelých hmôt (s výnimkou PE a PP) a kovov na stavebných konštrukciách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nebezpečenstvo: Výrobok obsahuje 4,4 metyléndifenyldiizokyanát, izokyanáto benzyl fenylizokyanát, aromatický polyizokyanát. Spôsobuje kožné problémy. Môže vyvolať alergickú reakciu kože. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri vdychovaní pôsobí škodlivo. Môže vyvolať alergické alebo astmatické symptómy, prípadne ťažkosti s dýchaním po vdýchnutí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Existuje podozrenie, že tento výrobok spôsobuje rakovinu. Môže spôsobiť poškodenie orgánov dôsledkom dlhodobého pôsobenia. V prípade, že je potrebná lekárska konzultácia, majte poruke nádobu príp. štítok z výrobku. Uschovajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné oblečenie/ochranu na oči/ochranu na tvár. Pri kontakte s kožou: Dôkladne umyte miesto vodou a mydlom. Pri vdýchnutí: Presuňte poškodeného človeka na čerstvý vzduch a zabezpečte, aby sa mu pohodlne dýchalo. Pri kontakte s očami: Dôkladne si niekoľko minút vyplachujte oči vodou. Vyberte si z očí kontaktné šošovky, ak máte a môžete. Následne pokračujte vo vyplachovaní. Konzultujte doktora, ak sa necítite dobre. Ak máte podráždenie pokožky alebo sa vyskytnú vyrážky, vyhľadajte lekársku pomoc. Obsah/nádobu s výrobkom likvidujte v súlade s lokálnymi/regionálnymi/regionálnymi/národnými/medzinárodnými predpismi

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Inštalačné nástroje a čistiace prostriedky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri renovácii či výstavbe domu je dôležitý výber správnych materiálov a príslušenstva. Ak sa zameriavate na dokonalé detaily vo vašom domove, určite sa nevyhnete výberu správnych podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. V dnešnej dobe existuje množstvo značiek, ktoré ponúkajú podobné výrobky, no ak hľadáte kvalitné a funkčné riešenia, určite by ste si mali všimnúť poľskú značku Cezar.

Cezar je spoločnosť založená v roku 1992, ktorá sa špecializuje na výrobu podlahových lišt, soklových lišt a doplnkov k lištam. Sú jedným z najväčších výrobcov v Poľsku a ich produkty sú dostupné v mnohých krajinách Európy. Značka Cezar má jednoznačnú výhodu vďaka tomu, že používa iba prvotriedne suroviny, ktoré sú starostlivo vyberané a testované, aby sa zaručila kvalita a trvanlivosť ich produktov. Tým, že sú všetky ich výrobky vyrobené v Poľsku, môžu byť aj cenovo dostupnejšie pre zákazníkov. Cezar vyrába niekoľko druhov lišt, od podlahových lišt po soklové lišty a doplnky, ktoré dokážu vylepšiť vzhľad interiéru a zároveň slúžia ako ochrana pred tým, aby sa stena alebo podlaha poškodila a aby sa do medzeri medzi nimi dostala voda, prípadne iné nečistoty.