Drevené soklové lišty

Drevené soklové lišty

 

Drevené soklové lišty sú vyrobené z dreva alebo MDF. V našej ponuke nájdete rôzne farby a vzory, vďaka ktorým si určite vyberiete dizajn, ktorý bude vyhovať vašim potrebám. Lišty patria medzi populárny typ príslušenstva, vďaka ktorému bude vasa nová podlaha vyzerať naozaj perfektne. Medzi ich najväčšie plusy patrí nielen estetická stránka, ale aj funkčnosť. Soklové lišty chránia podlahu pred poškodením, vypĺňajú priestor medzi podlahou a stenou a zabezpečia, aby sa do tohto priestorz nedostala voda, prach alebo iné nečistoty.

 

Ďalšou výhodou líšt z dreva je jednoduchá inštalácia. Lišty môžete zrezať do ožadovanej dĺžky a pripevniť o stenu za pomoci lepidla alebo doplnkov.  V neposlednom rade, sú nákladovo efektívne riešenie pre renováciu domu alebo bytu.

 

Vyberte si z našej ponuky drevených soklových líšt, ktoré sme vybrali tak, aby sa zhodovali s dekorom našich podláh. Pokiaľ mate zaujem o vzorky alebo chcete vidieť príslušenstvo na vlastné oči, navštívte náš showroom AT-Obklad v Bratislave v Golden City na Starej Vajnorskej 11, kde vám veľmi radi poradíme.

 
1 položiek celkom
Untitled
od €6,37 / ks

 šírka  13mm dlžka  2,5m  výška  83mm 

Kód: 5825/OAK2