Lepidlo na podlahu

6 položiek celkom
ID 1047 orig 1
€5,76 / ks

Pre zložitejšie upevňovanie rôznych materiálov, kde sa očakáva rýchlejšia priľnavosť na začiatku a vysoká pevnosť na konci. Vďaka svojim výborným mechanickým vlastnostiam odolá...

Kód: 380
Príslušenstvo na pripevnenie soklových líšt Berry Alloc na stenu - príchytky + lepidlo HydroPlus®
od €13,29 / ks

Príchytky na soklové lišty Príchytky slúžia na pripevnenie lišty BerryAlloc® na stenu, možno použiť pre všetky 60 a 80 mm lišty, ktoré sa hodia k príslušnej podlahe. 1...

Kód: 3890/LEP
lepidlo chemos
€25,47 / balenie

Univerzálne disperzné lepidlo vhodné na lepenie podlahových krytín z PVC. Dostupné v  5kg alebo 16 kg balení. Jedno balenie vám vystačí na cca. 40m2.   . 

Kód: 8858
lep
od €36,29 / ks

Lepidlo vhodné na lepenie vinylových dielcov. Je vystužené vláknami. Dostupné v 5kg alebo 16 kg balení. 

+ ďalšie
Kód: 2588/5 K
lepidlo 644
€65 / ks

Multifunkčné lepidlo na vinylové, linoleové, PVC, textilné krytiny 12 kg  

Kód: 8859
lepidlo
€94,90 / ks

NÍZKA EMISIA, elastická podľa ISO 17178, vysoká sacia adhézia, čím sa znižuje plávanie. Predĺžený čas pôsobenia a univerzálne použitie. 16 kg  

Kód: 153

Správna montáž podlahy je základom jej dlhej životnosti. Podlaha sama o sebe môže byť kvalitná, ak je však nesprávne položená, začne sa rozpadať skôr, ako by sme čakali. Základom je použiť lepidlo na podlahu, vďaka ktorému podlaha priľne ku spodným vrstvám i svojim jednotlivým dielom. V našej ponuke nájdete lepidlo na laminátovú podlahu, lepidlo na drevené podlahy, lepidlo na PVC podlahy, lepidlo na vinylovú podlahu, ale aj akúkoľvek inú.

Ponúkame tiež lepidlo na keramickú dlažbu, lepidlo na laminátovú podlahu, lepidlo na drevené podlahy, či akúkoľvek inú podlahu, ktoré sa vyznačujú skvelou priľnavosťou, odolnosťou voči čistiacim prípravkom, no najmä vysokou pevnosťou. V našom sortimente takisto nájdete tekuté lepidlo na dlažbu či mrazuvzdorné lepidlo na dlažbu s výdatným zložením, vďaka ktorému sa zvýši ochrana podlahy i užívateľský komfort.

Vyberte si u nás flexibilné lepidlo na dlažbu, tekuté lepidlo na dlažbu, lepidlo na keramickú dlažbu alebo akýkoľvek iný druh dlažby a buďte si istý, že vašej podlahe zabezpečíte dlhovekosť a dokonalý vzhľad. Okrem toho ponúkame tiež prechodové a soklové lišty, PVC podlahu, drevené parkety a mnoho iných.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie