Keramická dlažba 30X60 MOJO ANTHRACITE Matný

Kód: 8905
€17,50 / m²
Skladom (36 m²)

MOJO je nádherná kolekcia keramických dlaždíc od renomovanej značky Yurtbay Seramik. Táto kolekcia kombinuje moderný dizajn a kvalitu, ktorá zaručuje trvanlivosť a odolnosť. MOJO sa vyznačuje prekrásnymi textúrami a farebnými odtieňmi, ktoré dokážu vytvoriť unikátne a pôsobivé interiéry.

Veľkosť (cm) 30X60
Balenie /m 2

1.44

Hrúbka (mm) 8,4 
Váha (kg/krabica) 26,81
Krabice na palete 32 
2 / paleta
46.08
Kg/paleta 858

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MOJO je nádherná kolekcia keramických dlaždíc od renomovanej značky Yurtbay Seramik. Táto kolekcia kombinuje moderný dizajn a kvalitu, ktorá zaručuje trvanlivosť a odolnosť.MOJO sa vyznačuje prekrásnymi textúrami a farebnými odtieňmi, ktoré dokážu vytvoriť unikátne a pôsobivé interiéry.

Výrobky MOJO sú vhodné na použitie v rôznych priestoroch, vrátane kúpeľní, kuchýň, obývacích izieb a kancelárií. Navyše, výrobky MOJO majú jednoduchú údržbu a čistenie, čo uľahčuje ich používanie v každodennom živote. Ak hľadáte kvalitné a esteticky príjemné keramické dlaždice, kolekcia MOJO od Yurtbay Seramik je tou správnou voľbou.

 

YOSEMITE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Keramika Yurtbay: popredný turecký výrobca dlaždíc a obkladov.

Yurtbay Ceramics, je popredným tureckým výrobcom keramických dlaždíc, ktorý ponúka širokú škálu kolekcií a jedinečných sérií. Spoločnosť Yurtbay Ceramics je známa svojím luxusným mramorovým vzhľadom inšpirovaným prírodou a vytvoreným tak, aby výrobky pozdvihli estetiku každého priestoru.

Preskúmajte obľúbenú sériu Atlantic, ktorá je dôkazom inovácie a prírodného dizajnu. Premeňte svoje priestory vďaka modernému a štýlovému vyhotoveniu, ktorú vytvára táto výrazná kolekcia.

Výrobky sú starostlivo vyrobené z vysokokvalitnej hliny, kaolínu a ďalších prvotriednych surovín. Primárne sa vyrábajú vo forme porcelánových dlaždíc a balia sa do ekologických, recyklovateľných kartónov a plastov.

Vyberte si keramiku Yurtbay nielen kvôli nádhernej kráse a jedinečnému dizajnu, ale aj preto, aby ste prispeli k udržateľnosti životného prostredia. Ako predajca sa zaväzujeme nie len ku kvalite ale aj k ekologicky uvedomelým postupom.

Preskúmajte rozmanitý sortiment keramických obkladov ešte dnes a vneste do svojich projektov nadčasovú eleganciu.